Adguard Premium İndir – Full Türkçe Reklam Engelleme
Adguard Premium İndir – Full Türkçe Reklam Engelleme
Adguard Premium İndir – Full Türkçe Reklam Engelleme

Adguard Premium İndir, Teknolojinin ilerlemesiyle beraber son yıllarda her ne kadar web dünyasında faydalı pekçok içeriğe erişebiliyor olsak da şimdiki zamanda internet sitelerinin büyük bir kısmı resmen reklam tuzağı haline gelmiş vaziyette ve reklamlara tıklamadan istediğimiz içeriği bulabilmek için resmen can çekişmemiz gerekiyor. İnternet sayfalarına girdiğimiz vakit karşımıza pat diye çıkan iğrenç görünümlü reklam afişlerini ve kullanıcıdan herhangi bir izin alınmadan açılan reklam sayfaları muhtemelen benim gibi pekçok web kullanıcısının da zamanından bir hayli çalıyordur. İşte bu durumda yardımımıza koşan Adguard Premium Web Filter, web kullanıcılarının ziyaret ettiği internet sitelerindeki reklamları ortadan kaldırarak, kullanıcıların lüzumsuz reklamlarla karşılaşmasını ve istekleri dışında pat diye ekranda beliren sayfaları yasaklıyor.

Bu sayede kullanıcılar ulaşmak istedikleri içeriğe daha rahat ve hızlı bir şekilde ulaşabilecekleri gibi internet sayfaları içerisinde dolaşarak fazladan vakit kaybetmiş olmuyorlar. Adguard Web Filter programının en büyük faydalarından biri de Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari, Internet Explorer gibi fazla tercih edilen dünyaca ünlü internet tarayıcılarında sorunsuz bir şekilde çalışmasıdır. Hatta az kullanılan Yandex Browser, Netscape gibi eski versiyon internet tarayıcılarıyla dahi sorunsuz bir şekilde çalışmasıdır. Kolay ve yalın bir arayüz tasarımına ehil olmasına karşın başarılı sürümü sebebiyle çok ileri düzey kullanıcılar için ekstra nitelikleri de içerisinde barındırmaktadır.

Koruma ve Ayarlar gibi iki ana sistemden oluşan yazılım ile reel süreli reklam engelleme özelliğini dilediğiniz vakit açabilir ve tekrar kapatabilirsiniz. Bunun yanı sıra bütün engellenen reklamlar için tutulan istatistik kayıtlarını da inceleyebilirsiniz. Ayrıyeten yazılımın gözünden kaçan bir internet sitesi olması durumunda, bu siteyi kendiniz manuel olarak elle yasaklayabilir ve internet güvenliğinizi maksimum seviyelere çıkarabilirsiniz. Başarılı nitelikleri sayesinde sınıfının en beğenilen yazılımlarından biri olan Adguard Web Filter, kullanıcılara bir hayli güvenilir ve temiz bir internet hizmeti sunmaktadır.

Rar Şifresi: 12345

Yeni Crack İndir

Dosya Boyutu: 52 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler