Adobe After Effects 2020 Full İndir – V17.5.1.47 + Kurulum
Adobe After Effects 2020 Full İndir – V17.5.1.47 + Kurulum
Adobe After Effects 2020 Full İndir – V17.5.1.47 + Kurulum

Adobe After Effects 2020 Full İndir, sinema ve televizyon dünyasında sıklıkla tercih edilen, profesyonellerin beraberinde başlangıç seviyesindeki insanlarında kullandığı bir video efekt programı. Büyüleyici hareketli grafikler ve görsel efektler yaratabileceğiniz, film, televizyon, video ve internet için çeşitli dizaynlar yapabileceğiniz en güzel yazılımlardan biri; hatta en güzeli diyebilirim. Programı satın almadan evvel bütün niteliklerini test edip iyi ve kötü yanlarını görebiliyorsunuz. Sinemalarda seyredilme rekoru kıran dizi ve filmlerin en etkileyici sahnelerinden YouTube'da seyrettiğiniz teknoloji videolarına kadar birçok alanda kullanılan başarılı bir video düzenleme, efekt yazılımı Adobe After Effects 2020. 3D kamera takipçisi, yazı ve şekil tasarımı, fotogerçekçi ışık seçeneği, gelişmiş maskeleme ve roto brush ve hatta warp stabilizer gibi yenilikçi niteliklere ehil olan video efekt programı ile daha az vakitte nitelikli projeler yaratabilirsiniz. Görüntüleri hareketlendirme, videoları ve görselleri birleştirerek büyüleyici efektler oluşturma, logolardan grafiklere kadar her şeyi animasyonla hareketlendirme ve ses ilave etme, diğer yazılımlardan Apple Final Cut Pro, Symphony ve Avid Media Composer belge aktarıp bu belgeler üzerinde etkili bir şekilde çalışabilme, Adobe Ilustrator AI ve EPS uzantısı vektör görüntüleri aktarıp rahatça hareketlendirme ve daha pekçok işlemi gerçeğe dönüştürebileceğiniz, hiç tahmin etmediğiniz kadar araç ve eklenti barındıran başarılı bir video efekt yazılımı olan Adobe After Effects 2020, henüz türkçe dil desteği ile sunmuyor fakat hem Adobe'nin resmi internet sayfasından hem de İngilizce ve Türkçe kaynakları araştırarak ders niteliği taşıyan çeşitli videoları izleyerek bu programdaki uzmanlığınızı geliştirebilirsiniz. Dilerseniz program indir sayfasına ziyaret ederek web sitemizdeki Adobe firmasını ait olan diğer programları indirebilirsiniz. Fotoğraf düzenleme gibi işlemlerle ilgileniyorsanız eğer Adobe Photoshop Elements 2021 İndir linkine tıklayarak Adobe'nin en yeni piyasaya sürdüğü Adobe Photoshop Elements 2021 x64 bit versiyonunu bilgisayarınıza indirip hemen kullanmaya ve hayal dünyanızın sınırlarını zorlamaya başlayabilirsiniz.

Adobe After Effects 2020 Sistem Gereksinimleri

Adobe After Effects 2020 Nasıl Kullanılır?

Arkadaşlar bu programın kullanımı kısaca özetlenebilecek kadar kolay değil. Eğer Adobe After Effects 2020'yi nasıl kullanabilirim? diye kara kara düşünüyorsanız, sizin için en doğru olan yöntem kesinlikle youtube'dan uzun süreli bir eğitim videosu izlemek olacaktır. Makalemizin son kısmında bir eğitim video'su paylaştım, dilerseniz bu videoyu izleyerek kendinizi geliştirebilirsiniz.

Desteklenen Diller: Adobe After Effects 2020 multilang yani çoklu dil özellğine sahip olduğunu için içerisinde Türkçe hariç, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca ve Portekizce gibi diller mevcuttur.

Dosya Boyutu: 2,16 GB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler