Adobe Animate 2021 İndir – Full v21.0.2.37893 64 Bit
Adobe Animate 2021 İndir – Full v21.0.2.37893 64 Bit
Adobe Animate 2021 İndir – Full v21.0.2.37893 64 Bit

Adobe Animate 2021 İndir, Bu güçlü tasarım ve kodlama araçlarının yardımıyla hayal gücünüzü serbest bırakın ve web projelerinizde kullanmak için şaşırtıcı 2D ve 3D animasyonlar oluşturun Adobe Animate, dijital ve mobil platformlarla uyumlu zengin Flash içeriği oluşturmak için tutarlı ve etkileşimli bir ortam sağlamak üzere tasarlanmış, multimedya geliştirme için endüstri standardıdır.

Sanatçılardan tasarımcılara veya Flash / ActionScript programcılarına kadar geniş bir kullanıcı yelpazesini hedefleyen mobil cihazlar için oyunlar, filmler ve içerikler geliştirmeye yöneliktir.

Çok çeşitli grafik tasarım araçları Adobe Animate ile tasarım yapmak, kullanıcıların yaratıcı vizyonlarını etkileşimli bir şekilde ifade etmelerine olanak tanıyan çok çeşitli çizim ve grafik düzenleme araçlarına sahip olduğu için bir zevktir. "Zaman Çizelgesi" ve "Hareket Düzenleyicisi" aracılığıyla kullanılabilen animasyon yetenekleri, nesneler ve karakterler için doğal hareket tasarlamayı mümkün kılar.

Şaşırtıcı 2D ve 3D animasyonlar oluşturun "Efektler" kategorisi, düğmeleri, metinleri veya video klipleri süslemenize olanak tanıyarak yaratıcı süreci geliştirebilecek çeşitli filtreler ve harmanlama yetenekleri sunar. Ayrıca, "Deco" aracı ağaçlar, çiçekler, bulutlar vb. İçin animasyonlu efektler oluşturmada kapsamlı yardım sunar.

Ürün ayrıca, çeşitli çeviri ve döndürme araçları aracılığıyla 3B alanda 2B nesneleri canlandırabilen 3B dönüştürme özellikleri sağlar. Programcılar için uygun bir ortam Çok beğenilen "Metin Mizanpaj Çerçevesi" ni içeren "Gelişmiş Metin Motoru" ile kullanıcılar, diğer kaynaklardan içerik içe aktarırken düzeni korurken metni kolayca biçimlendirebilir.

Programcılar da Adobe Animate ile kaliteli zaman geçirebilirler. Kod tamamlama ve sınıf kodu ipuçları gibi özelliklerle geliştirilmiş "ActionScript" düzenleyicisi ve önceden tanımlanmış kod kullanımına izin vererek çalışmayı kolaylaştıran "Kod Parçacıkları" panelinden bahsetmeye değer.

Sonuç olarak bu tür bir pakette beklendiği gibi, Adobe Animate özel bir sistem konfigürasyonunun yanı sıra indirme ve kurulum prosedürlerini tamamlamak için belirli bir çaba ve zaman gerektirir. Zengin tasarım ve programlama özellikleri paleti, onu piyasada bulunan en beğenilen geliştirme ortamlarından biri haline getirdiğinden, uzmanlar kesinlikle buna değer olduğu konusunda hemfikirdir.

Dosya Boyutu: 2,11 GB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler