Adobe FrameMaker 2019 İndir – Full Türkçe
Adobe FrameMaker 2019 İndir – Full Türkçe
Adobe FrameMaker 2019 İndir – Full Türkçe

Adobe FrameMaker 2021 İndir, Bu gelişmiş ve güvenilir yazılımın, tüm profesyonel düzeydeki işlevlerinden yararlanarak teknik belgeler yazın ve yayınlayın Geliştiricisinin adını taşıyan Adobe FrameMaker, XML ve DITA desteği sağlayan tam özellikli ve esnek bir yazma ve yayınlama aracıdır. Etkileyici özellikleri, onu XML sözdizimini düzenlemek ve profesyonel teknik belgeler oluşturmak için ideal bir çözüm haline getirir.

Onu diğerlerinden ayıran şey, standartlara uyumlu araçları ve gelişmiş zamanlama ve yayınlama yetenekleridir. Avantajları sağlamlığa ve büyük belge işlemeyi otomatikleştirebilen yapılandırılmış düzenleme ortamına bağlıdır. Hem yapılandırılmış hem de yapılandırılmamış içerik yazmanıza yardımcı olmak için tasarlanan program, iki farklı görünüm moduna sahiptir.

Ayrıca, yapılandırılmamış belgeleri XML formatına dönüştürmek için gerekli araçları sağlar. Yazılım, önceden tanımlanmış şablonları kullanarak biçimlendirmeyi otomatikleştirmenizi ve resimler, tablolar ve grafikler ekleyerek belgeleri kolayca düzenlemenizi sağlar. Otomatik numaralandırma ve çapraz referans yeteneklerinin yanı sıra 3B modeller, animasyonlar ve farklı medya dosyaları desteği ile gelir ve içeriğinizi daha ilgi çekici hale getirmenizi sağlar.

Yeni Kod Görünümü seçeneği, temeldeki XML kodlamasını değiştirmenize olanak tanır. Yazım denetimi, gelişmiş arama araçları, 'Akıllı Yapıştır' özelliği (pano içeriğini otomatik olarak yapılandırılmış içeriğe dönüştürür) ve vurgulama desteği ile birlikte bu özellik, belge kalitesini kaybetmeden zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Tablo katalogları oluşturabilir, koşullu ifadeler ekleyebilir, konu referansları ekleyebilir veya otomatik olarak içindekiler, listeler (şekiller, tablolar, paragraflar) ve dizinler oluşturabilirsiniz. Ek olarak, CMS entegrasyonu Documentum ve Microsoft SharePoint depolarına bağlanmanıza izin verir. Sayfa biçimlendirmeden belge yayınlamaya kadar her özellik çalışmanızı kolaylaştırmak ve üretkenliği artırmak için tasarlanmıştır.

Örneğin, Adobe ExtendScript kullanarak basit, tekrarlayan görevleri otomatikleştirebilirsiniz. Şüphesiz, ana avantajlarından biri içerik yayıncılığı ile ilgilidir. Adobe FrameMaker Server, içeriğinizi çeşitli çıktı formatlarına (PDF, HTML, EPUB, WebHelp, Adobe AIR ve JavaHelp gibi) aktarmanıza olanak tanır ve ayrıca zamanlama seçenekleri içerir. Adobe FrameMaker, yapılandırılmış ve yapılandırılmamış belge yazma için ideal çözüm ve piyasadaki herhangi bir XML düzenleyici için ciddi bir rakip haline getiren gelişmiş düzenleme ve yayınlama özellikleriyle birlikte gelir.

Dosya Boyutu: 3,20 Gb

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler