Aiseesoft Screen Recorder İndir – Full v2.2.38
Aiseesoft Screen Recorder İndir – Full v2.2.38
Aiseesoft Screen Recorder İndir – Full v2.2.38

Aiseesoft Screen Recorder İndir, Bu kullanışlı uygulama ile masaüstünüzün videolarını yakalayın, klibinize bir web kamerası beslemesi ekleyin ve sisteminizden veya bağlı bir mikrofondan ses kaydedin. Aiseesoft Screen Recorder, masaüstünüzden içerik kaydetmenizi sağlayan sezgisel bir uygulamadır ve çevrimiçi bir video çekmek, bir eğitim oluşturmak veya oyun kaydetmek isteyip istemediğinize bakılmaksızın birçok senaryoda yararlı olabilir. Ayrıca masaüstünüzde bağlı bir web kamerasından video beslemesi görüntüleyebilir ve birden çok kaynaktan ses kaydetmenize olanak tanır.

Çok yönlü ekran kayıt uygulaması
Yakalama bölgesini seçerken, önceden ayarlanmış boyutlar listesinden seçim yapabilir, belirli bir pencereyi tıklayabilir veya alanda manuel olarak ince ayar yapabilirsiniz. Elbette tam ekran videolar kaydetmek de mümkün. Bir web kamerası varsa, kamera akışını masaüstünüzdeki bir pencerede görüntüleme ve kaydınıza dahil etme seçeneğiniz vardır. Bu, oyun oynarken tepkilerini kaydetmelerine olanak tanıdığından, oyuncuların çok faydalı bulduğu bir özelliktir.

Çeşitli eylemler için kısayol tuşları tanımlamanıza olanak tanıyan kullanımı kolay program
Bir kaydı başlattıktan sonra, çıktı dosyasının boyutunu ve süresini izleyebilir, yakalama işlemini duraklatabilir veya uygulamayı sistem tepsisine gönderebilirsiniz. Yakalama işlemini başlatmak, durdurmak, duraklatmak ve sürdürmek için global kısayollar mevcuttur ve kısayol tuşları özelleştirilebilir. Son olarak, kaydınızı bitirdikten sonra, videoyu kaydetmeden önce ön izlemesini yapabilirsiniz ve ayrıca anlık fotoğraflar çekmek de mümkündür.

Sınırlı sayıda çıktı formatını destekler
Ne yazık ki, video kalitesini ve kare hızını özelleştirmek mümkün olsa da, klipleri yalnızca WMV veya MP4 dosyalarına kaydedebilirsiniz. Bu videoları diğer formatlara dönüştürmek için diğer uygulamaları kullanabilirsiniz, ancak daha fazla kodlama seçeneğinin mevcut olması harika olurdu.

Genel olarak, Aiseesoft Screen Recorder size ekran videolarını kaydetmek için basit bir yöntem sunan iyi tasarlanmış bir uygulamadır. Masaüstünüzden veya bağlı bir web kamerasından içerik alabilir veya yakalayabilir, ancak sınırlı sayıda çıktı biçimi desteklenir.

Dosya Boyutu: 32 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler