AnyDesk İndir – Full Türkçe v6.1.4
AnyDesk İndir – Full Türkçe v6.1.4
AnyDesk İndir – Full Türkçe v6.1.4

AnyDesk ile konumunuz ne olursa olsun minimum çaba ile bir veya daha fazla bilgisayarı uzaktan kontrol edin. AnyDesk, size bir bilgisayara uzaktan erişmenin alternatif bir yolunu sağlamak için geliştirilmiş, çeşitli dosya ve belgelerle uzaktan çalışmanıza olanak tanıyan kapsamlı bir yazılım çözümüdür.

Yardımcı program, çok pratik ve anlaşılması kolay bir görünüme sahiptir, bu da onu benzer araçlarla önceki deneyim seviyesinden bağımsız olarak herkes için oldukça ulaşılabilir kılar. Programın ana sayfasında bulunan Uzak Masa bölümüne girerek AnyDesk kullanan farklı bir makineye bağlanabilirsiniz.

Bir veya birkaç uzak bilgisayara hızlıca bağlanın. Uygulama, evdeki bilgisayarınıza işyerinizden bağlanmanıza yardımcı olmayı veya tam tersi, ihtiyaç duyduğunuz belgelere istediğiniz zaman, o diskin güvenliğini hiç ihlal etmeden kolayca erişebilmenizi sağlamayı amaçlamaktadır. Dahası, yardımcı program, verileri bilgisayarlar arasında zahmetsizce taşımanıza izin veren yerleşik bir dosya aktarım motoruna sahiptir.

Bununla birlikte, yardımcı program pano içeriğini iki makine arasında paylaşmanıza izin vererek, bilgileri birinden diğerine kopyalayıp yapıştırmayı kolaylaştırır. Benzer şekilde, bağlandığınız bilgisayarın ekran görüntülerini alıp masaüstünüze PNG formatında kaydetmenize olanak tanır.

AnyDesk, katılımsız erişimi destekleyerek, diğer tarafta onaya gerek kalmadan hedef PC'ye bağlanmayı mümkün kılar. Ancak bu, istenmeyen erişimlerin olmadığından emin olmak için bir şifre belirlemenizi gerektirir.

Her bağlantı için, örneğin ses çıkışını duyma, klavye ve fareyi kontrol etme veya kilitleme veya panoya erişim gibi bir dizi izin etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir. Ek olarak, çeşitli diğer görüntüleme tercihleri ​​de ayarlanabilir.

Kullanışlı bir uzak masaüstü programı olan AnyDesk, diğer bilgisayarlara uzaktan bağlanmanıza başarılı bir şekilde yardımcı olabilecek, hedeflenen bilgisayara minimum düzeyde çabayla erişmenize ve kontrol etmenize olanak tanıyan kullanışlı ve güvenilir bir program olduğunu kanıtlıyor.

Dosya Boyutu: 2 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler