Audacity İndir – Türkçe Ses Düzenleme Programı
Audacity İndir – Türkçe Ses Düzenleme Programı
Audacity İndir – Türkçe Ses Düzenleme Programı

Audacity İndir, Efektler, jeneratörler, analizörler ve daha fazlası için kapsamlı eklenti desteğine sahip ücretsiz ve açık kaynaklı çok kanallı ses düzenleyici ve kaydedici. Audacity, podcast'ler de dahil olmak üzere en popüler ses formatlarını işlemeyi amaçlayan açık kaynaklı, çapraz platformlu bir ses düzenleyici ve kaydedicidir. Canlı kayıt yapabilen, bantları dönüştürebilen veya sesleri kesip karıştırabilen bir yazılıma ihtiyacınız varsa Audacity hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Sorunsuz kurulum ve temiz GUI
Kurulum süreci oldukça hızlı çalışıyor ve herhangi bir sorun çıkarmıyor, arayüz hoş ve temiz. Yüklenen herhangi bir öğenin dalga biçimini görüntülemek için bir menü çubuğu, birkaç düğme ve bir bölme içerir. Alışmak biraz zaman alabilir, özellikle daha önce benzer türden bir ürünle hiç çalışmadıysanız. Yine de, Audacity'de dolaşmanıza yardımcı olacak bazı kapsamlı Yardım içerikleri sağlanmaktadır.

Kullanabileceğiniz uzantılar ve basit düzenleme seçenekleri
Bu yardımcı program, WAV, FLAC, AIFF, AU ve OGG Vorbis dosyalarını içe aktarma, işleme ve dışa aktarma desteği sunar. Bir dizi eklenti ve efektle birlikte verilen bu yazılım, ses kaydı / oynatma, parça karıştırma ve spektrum analizi konularında size yardımcı olabilir.

Audacity, mikrofonlardan, USB veya Firewire cihazlarından yüksek örnek hızlarında aynı anda birden fazla kanalı kaydedebilir. Basit ses düzenleme işlemleri kesme, kopyalama, yapıştırma ve silme özellikleriyle gerçekleştirilebilirken, birden fazla klipten miksaj yapılabilirken, "Çizim" işlevi bireysel örnek noktalarının değiştirilmesine izin verir.

İnce ayar ve kullanım ve ses analizi yapma efektleri
Zengin efekt listesi, gürültü işleme, eşitleme, bas, yüksek ve alçak geçiren filtrelerin yanı sıra amplifiye, fade in ve out, normalize, ters, eko ve fazör filtrelerini içerir. Eklentileri desteklediği için programa ek efektler eklenebilir. Son olarak, Fourier dönüşümüne dayalı bir algoritma aracılığıyla kusursuz ses analizi yapabilir. Frekanslar, spektrogram görünümleriyle görselleştirilebilirken, Plot Spektrumu kullanıcıların frekansları analiz etmesine olanak tanır.

Sonuç olarak
Sonuç olarak, Audacity, kullanım kolaylığı ve erişilebilirlikle birleştirilmiş çok sayıda özelliği ile etkileyicidir. İşlem hızı en azını söylemek için makul ve sonuçlar üstün ses kalitesindedir. Sistem performansı hiç etkilenmez ve testlerimizde herhangi bir donma veya hata ile karşılaşmadık. Kurulum sürecini atlamak istiyorsanız sitemizde bulunan Audacity Portable sürümünü indirebilirsiniz.

Dosya Boyutu: 23 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler