Avast Antivirüs İndir – Full Türkçe
Avast Antivirüs İndir – Full Türkçe
Avast Antivirüs İndir – Full Türkçe

Avast, kullanıcı dostu olan, çok yönlü bilgisayar güvenliğini sağlamak için birden fazla tarama modu ve ekstra araç içeren güçlü bir kötü amaçlı yazılımdan koruma programıdır.

AVAST yazılım geliştiricisinin antivirüs çözümü pek çok farklı şekilde gelir ve çoğu kullanıcı bariz nedenlerle ücretsiz sürümü tercih eder. Ancak bu, onu daha az güvenilir yapmaz. Program, bilgisayar güvenliğine adanmış diğer modüller ile birlikte sezgisel, gelişmiş ve özelleştirilebilir tarama yöntemlerine sahiptir. Bu sayfa üzerindeki avast anvirüs indir linkinden programı kolayca indirebileceğiniz gibi tarama işlemini de kolayca başlatabileceksiniz.

Eksiksiz ve özelleştirilebilir kurulum paketi
Yükleyici, kalkanlar (dosyalar, e-postalar ve web için), güvenlik araçları ve tercih edilen diller söz konusu olduğunda tamamen yapılandırılabilir. Reklam destekli olduğu için, yardımcı program gereksiz üçüncü taraf bileşenlerini kurmayı önerir, ancak bunlar atlanabilir.

Güvenlik araçları arasında tarayıcı koruması ve temizliği (örn. Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox), kurulu diğer programlar için yazılım güncelleyici, diğer bilgisayarlara erişim için uzaktan yardım, VPN üzerinden casus yazılım bağlantısı şifreleme için SecureLine, sistem temizleme ve bakım için GrimeFighter bulunur. Kötü amaçlı yazılım nedeniyle zarar gören bilgisayarlar için Kurtarma Diski özelliğini içerir.

Modern ve çekici arayüz
Avast, güvenlik durumuna, tarama yöntemlerine, araçlara, uzaktan kumanda için Avast'ın yüklü olduğu taşınabilir cihazlara (akıllı telefonlar, tabletler), istatistiklere (gerçek zamanlı ve geçmiş veriler, vb.) Hızlı erişim sağlayan hoş ve kullanımı kolay bir arayüze sarılmıştır.

Kullanıcı tanımlı ayarlarla çeşitli tarama modları
Kötü amaçlı yazılımların gizlendiğinin bilindiği alanlarda, bilgisayarın tamamı dikkate alınarak, yalnızca çıkarılabilir sürücülerde, özel dizinlerde veya otomatik başlatma işlemlerinde ve hizmetlerinde her Windows açılışında hızlı bir tarama gerçekleştirmek mümkündür.

Avast'ın oldukça iyi bir varsayılan yapılandırması olduğundan herhangi bir ayarı değiştirmek gerekli değildir. Ancak ileri düzey kullanıcılar, rootkit'ler, dosya türleri, tam tarama alanları, buluşsal yöntemler, PUP ve şüpheli dosyalar, arşiv biçimleri, kötü amaçlı yazılım algılama eylemi, tarama önceliği, raporlar, istisnalar ve tarama zamanlamasıyla ilgili seçeneklerle uğraşma olanağına sahiptir.

Karantinaya gönderilen doğrulanmamış şüpheli dosyalar, bunların saklanıp saklanmayacağına karar vermek için araştırılabilirken, tarama etkinlikleri içeren raporlar günlüklerde incelenebilir.

Diğer güvenlik araçları
Yazılım güncelleyici, diğer programlar için mevcut güncellemeleri otomatik olarak bulur, SecureLine kullanılmadan önce satın alınmalıdır, tarayıcı temizleme bileşeni, araç çubuklarını kaldırır ve gerekirse tarayıcı ayarlarını varsayılana sıfırlar, AccessAnywhere, bilgisayarı uzaktan kontrol etmek için bir Avast hesabı (ücretsiz) gerektirir Kurtarma Diski, çevrimdışı tarama ve temizleme için kullanmak üzere en son virüs tanımlarına sahip önyüklenebilir bir USB veya CD sürücüsü oluşturur.

Performans ve sonuç
Kullanıcıların taramaların ne kadar hızlı bitmesini istediğine bağlı olarak sistem kaynakları saklanabilir veya korunabilir. Dosya sistemini, postayı veya web kalkanını tek bir tıklama ile devre dışı bırakmak ve her biri için ayarları özelleştirmek mümkündür. Virüs tespit oranı söz konusu olduğunda, Avast Antivirus çok iyi sonuçlar verir ve bu da onu mevcut piyasadaki en yüksek puan alan antivirüs yazılımları arasına yerleştirir.

Otomatik olarak kendini güncelleyebilen Avast antivirüs, bu şekilde sahip olduğu devasa büyüklükteki virüs veritabanını her daim tutar. Daha gelişmiş güvenlik özellikleri arayanlar, Avast Premier, Avast Internet Security yada Avast Pro Antivirus yazılımlarını denemelidir.

Dosya Boyutu: 367 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler