Avira Antivirüs İndir – Full Türkçe
Avira Antivirüs İndir – Full Türkçe
Avira Antivirüs İndir – Full Türkçe

Avira Antivirüs İndir, Virüslere, kimlik hırsızlığına ve finansal kayıplara karşı tam koruma sağlayan bu pratik ve kullanışlı antivirüs paketi, güvenliği önemseyen kullanıcılar için etkili bir çözümdür. Avira, hem bireyler hem de işletmeler için güvenilir yazılım çözümleri sağlayan siber güvenlik pazarındaki en büyük oyunculardan biridir. Avira Antivirüs ihtiyacınızı karşılamıyor ise size yeni nesil Kaspersky 2021 antivirüs programını öneriyoruz. Kaliteli ve yeni nesil bir Antivirüs yazılımına sahip olmak istiyorsanız Kaspersky İndir bağlantısına tıklayarak hemen bir Kaspersky antivirüs indirebilirsiniz. Arkasında uzun bir geçmişe sahip olan tanınmış şirket, ister ücretsiz antivirüs çözümlerinden ister gelişmiş koruma ve ek özellikler sunan ücretli sürümlerden bahsediyor olalım, tüm ürünlerinde birinci sınıf güvenlik özellikleri sağlamasıyla kendisine bir isim yaptı.

Avira Antivirus Pro, Avira’nın ücretsiz amiral gemisi ürününe bir alternatif sunar. Her ikisi de kötü amaçlı yazılımlara karşı sürekli koruma sağlamak için aynı güçlü tarama motoruna ve yapay zeka destekli algılama algoritmalarına güvenirken, Pro sürümü, güçlü bir fidye yazılımı önleme modülünün yanı sıra web ve e-posta korumasını sağlamak için ek özelliklerle birlikte gelir. Ancak ekstralara dalmadan önce temel korumaya geri dönelim.

Fidye yazılımı, e-posta ve web korumasıyla antivirüs güvenliği
Avira Antivirus Pro, farklı güvenlik modülleri sunarak kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınıza ulaşmasını engellemeyi vaat ediyor. Avira laboratuvarlarında oluşturulan güçlü tarama motoruna güvenerek, virüsler, Truva atları, casus yazılımlar ve reklam yazılımları, solucanlar ve bilgisayarınızı risklere maruz bırakabilecek ve savunmasız hale getirebilecek diğer bu tür tehditlere karşı gerçek zamanlı koruma sağlar. 

Giderek artan fidye yazılımı tehditleriyle birlikte, Avira'nın siber suçluların dosyalarınızı rehin almasını önlemek için fidye yazılımı koruması da uygulaması normaldir. Fidye yazılımı modülü, Avira Free Security'de olduğu gibi imzalardan ziyade davranış analizine dayanır. Davranış tabanlı koruma, fidye yazılımıyla ilişkilendirilebilecek şüpheli etkinlikleri tespit ederek bilinmeyen tehditleri de engelleyebilir.

Avira Antivirus Pro'nun yerleşik web kalkanı sayesinde, İnternette gezinirken kötü amaçlı içeriğe, komut dosyalarına ve sayfalara karşı da korunursunuz. Tüm riskleri gidermeye çalışan uygulama, ekleri filtrelemek ve kimlik avı girişimlerini tespit etmek için sürekli posta korumasıyla birlikte gelir.

Gerçek zamanlı koruma ve isteğe bağlı taramalar
Beklendiği gibi, antivirüs, yukarıda açıklanan tüm modüller sayesinde gerçek zamanlı koruma sağlar. Bununla birlikte, aynı zamanda tam, hızlı ve özel taramalar ve programlanmış taramaları yönetmenize yardımcı olacak bir zamanlayıcı ve bağlam menüsü aracılığıyla bir dosya veya klasörün hızlı analizine izin vermek için kabuk entegrasyonu içerir. Uygulamayı ilk kez başlatırken bir tarama başlatılır, ancak dosyalarınızı istediğiniz zaman kötü amaçlı yazılımdan koruma mikroskobunun altına da koyabilirsiniz.

Birden çok güvenlik modülüne sahip en iyi antivirüs çözümlerinden biri
Hiç şüphe yok ki, aynı şirket tarafından imzalanan diğer tüm ürünler gibi, Avira Antivirus Pro da bilgisayarınızı korumaya hazır ekstra güvenlik seviyeleri ile güçlü bir güvenlik çözümü sunar. Ekstra e-posta, web ve davranış tabanlı fidye yazılımı önleme modülleri ile güvenilir bir antivirüs sağlar ve güvenlik yazılımı topluluğunda üst sıralarda yer almasına yardımcı olur.

Dosya Boyutu: 281 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler