Bilgisayar Özelliklerini Öğrenme Programı İndir
Bilgisayar Özelliklerini Öğrenme Programı İndir
Bilgisayar Özelliklerini Öğrenme Programı İndir

Bilgisayar Özelliklerini Öğrenme Programı İndir, Priform tarafından piyasaya sürülen Speccy adlı bilgisayar özelliklerini öğrenme programı merak ettiğiniz sıcaklık, bellek kullanımı, komut hızı ve donanım bilgilerini sizlere ayrıntılı olarak sunan gelişmiş özelliklere ve yeni nesil arayüze sahip olan profesyonel araçtır. Programı sizlere portable olarak sunduğumuz için herhangi bir kurulum işlemine gerek kalmayacaktır. Speccy Portable'ı harici bir cihaza yerleştirmeniz yeterlidir ve herhangi bir bilgisayarda çalıştırmakta özgürsünüz. Ayrıca, Windows kayıt defteri girdileriniz de etkilenmeyecektir. Programın kullanıcı arayüzünde, işletim sistemi, CPU, RAM, anakart, ekran kartı, sabit sürücüler, optik sürücüler, ses, çevre birimleri ve ağ bilgileri mevcuttur.

Bilgisayar donanımları hakkında bilgi veren program sizlere Kullanıcı Hesabı Denetimi, güvenlik duvarı bildirim düzeyi, Windows otomatik güncellemeleri, Windows Defender, antivirüs, ortam değişkenleri, güç profili, çalışma süresi istatistikleri, saat dilimi, zamanlayıcı, işlem listesi, düzeltmeler, sistem klasörü ve cihaz özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi verir. Ayrıyeten, CPU çekirdekleri, iş parçacıkları, paket, teknoloji, teknik özellikler, hiper iş parçacığı, fan hızı, ortalama sıcaklık, RAM bellek yuvaları, fiziksel bellek ve SPD modülleri hakkındaki ayrıntıları da öğrenebilirsiniz.

Ek olarak, anakartın üreticisini, modelini, yonga seti satıcısını, sistem sıcaklığını, BIOS'u, voltajı ve PCI'yi ve grafik monitörü, sıcaklığı, mevcut performans seviyesini, teknolojiyi, gölgelendiricileri ve daha fazlasını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, S.M.A.R.T. sabit sürücülerinizdeki veriler, ses kartları, oynatma aygıtları, klavye, fare, yazıcılar, WiFi, mevcut TCP bağlantıları ve daha fazlası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Program düşük ila orta miktarda sistem kaynağı kullanır, çevrimiçi belgeler içerir ve anlık görüntüler almanıza ve ayrıca bilgileri bir XML veya TXT dosyasına aktarmanıza olanak tanır. Emrinizde bir arama işlevi de vardır ve arayüz dilini, sıcaklık birimlerini ve otomatik güncelleme modunu değiştirebilirsiniz. Donanımınızla ilgili tüm ayrıntıları öğrenmek için kullanışlı bir araç. Sonuç olarak, Speccy Portable, size sisteminiz hakkında önemli bilgiler sağlamak için mükemmel bir araçtır ve bunu tüm kullanıcılara şiddetle tavsiye ederiz.

Dosya Boyutu: 12 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler