BurnAware Pro İndir – Full Türkçe CD DVD ISO Programı
BurnAware Pro İndir – Full Türkçe CD DVD ISO Programı
BurnAware Pro İndir – Full Türkçe CD DVD ISO Programı

BurnAware Pro, Bu profesyonel aracı kullanarak veri diskleri, önyüklenebilir ve çok oturumlu diskler oluşturun, yeniden yazılabilir CD'leri veya DVD'leri silin ve biçimlendirin, ISO görüntülerini yazın ve daha fazlasını yapın. BurnAware Professional, birçok özellikle birlikte gelen, kullanıcıların veri, Blu-ray, önyüklenebilir, özel, ses ve MP3 diskleri oluşturmasına olanak tanıyan kullanıcı dostu bir disk yazma aracıdır. Program arayüzü oldukça sade, bu yüzden kullanıcılar herhangi bir navigasyon sorunuyla karşılaşmayacaklar. Karşılama ekranında diskleri değiştirmek için veri, multimedya, disk görüntüleri gibi tüm modüller eksiksiz bir şekilde yer listelenmiştir.

Dizinlerde gezinmek ve sürükle ve bırak özelliğini kullanarak listeye öğe eklemek için çift panel sağlanmıştır. Disk adını düzenleyebilir ve boyut profilini (örn. DVD 4,7 GB, Blu-ray DL 50 GB) seçebilir, ayrıca yazma cihazını ve hızını seçebilirsiniz. Özel disk modu, ISO 9660, Evrensel Disk Formatı, Köprü (ISO 9660 + UDF) ve DVD-video dosya sistemleri için destek sunar.

Diğer projeler için dosya listesini kaydetmek, yeniden yazılabilir diskleri silmek, bunun yerine yazma sürecini simüle etmek, kopya sayısını seçmek, BurnAware Professional'dan diskleri sonlandırmasını ve özel dosya tarihlerini kullanmasını istemek ve diğerlerinin yanı sıra etiketleri değiştirmek mümkündür.

BurnAware Professional'ın diğer seçenekleri, mevcut görüntü dosyalarını (ISO veya CUE biçimi) yazmanıza, diskten veya takılı görüntüden bir ISO dosyası (ortak veya önyüklenebilir) oluşturmanıza, ISO dosyalarını birden çok kayıt cihazına yazmanıza, disk ve sürücü bilgilerini görüntülemenize, bir diski kopyalamanıza olanak tanır diğerine aktarmanın yanı sıra çok oturumlu disklerden ses parçalarını veya verileri çıkarır.

Veri yazma aracı, düşük miktarda CPU ve RAM kullanarak sistem kaynakları üzerinde şaşırtıcı derecede hafiftir ve iyi bir hız sağlar. Testlerimizde hiçbir hataya denk gelmedik uygulama hata verip kilitlenmedi. BurnAware Pro yazılımını güvenle indirip kullanabilirsiniz.

Rar Şifresi: 12345

Dosya Boyutu: 8.65 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler