CCleaner İndir – Full Türkçe 5.76
CCleaner İndir – Full Türkçe 5.76
CCleaner İndir – Full Türkçe 5.76

CCleaner İndir, Kullanımı oldukça kolay olan profesyonel bir sistem hızlandırma programıdır. CCleaner ile bilgisayarınızdaki geçici dosyaları ve Windows kayıt defterini temizleyin. Windows PC'nizi devamlı temiz tutacak özel bir yazılıma sahip olmak her zaman harika bir fikirdir, özellikle de bu araç çevrimiçi güvenliğinizi artırıyorsa, ccleaner indir bağlantısına tıklayarak bilgisayarınıza indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bilgisayar kayıt defterini ve tarama geçmişini kolayca temizleyin. CCleaner Professional Edition yardımıyla gerçekleştirilebilecek eylemlerin listesi uzun değil, ancak oldukça basit. Uygulama, makineniz hakkında bilgi toplarken, makinenizi hızlandırabilir ve geçici sistem dosyaları ve Windows kayıt defteri ile birlikte geçici İnternet dosyalarını ve önbelleği temizleyerek fazladan depolama alanı kazandırabilir.

Aracı, söz konusu istenmeyen dosyaları kaldırarak oluşturulan boş alan miktarını belirlemek için yalnızca PC'nizin bir analizini yapmak için kullanabilirsiniz veya uygulama size ne olduğu konusunda bilgi vermeye devam edeceği için temizleyiciyi hemen çalıştırabilirsiniz. Ek olarak, bilgisayarınızı sorunlara karşı taramak için Kayıt Defteri Temizleyici aracını çalıştırabilirsiniz.

Ayrıca, keşfedilen sorunları gidermenizi isteyecektir, ancak hangilerinin çözüleceğini seçebilirsiniz. Ayrıca uygulamaları kaldırabilir, sürücüleri silebilirsiniz. PC'nizde yer kaplayanlar yalnızca geçici dosyalar olmadığından, CCleaner Professional Edition artık ihtiyacınız olmayan uygulamaları kaldırmak için de kullanılabilir. Aynı zamanda, başlangıç ​​programlarını ve sistem geri yükleme noktalarını görüntülemenizi veya bilgisayardaki çeşitli dosyaları bulmanızı sağlar.

Diskinizde daha fazla boş alan açmak istiyorsanız, tüm sürücüleri kolayca silebilir veya üzerlerindeki boş alanın temiz olduğundan emin olabilirsiniz. Yararsız verilerden kurtulmanıza yardımcı olan güçlü bir araç. Program ayrıca Windows olay günlüklerini ve önceden getirilmiş eski verileri temizlemenize, özel dosyaları silmenize veya boş alanı silmenize yardımcı olur. Genel olarak, CCleaner Professional Edition, Windows sisteminizin iyi bir temizliğe ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz zamanlar için uygun olan güçlü ve hızlı bir yardımcı programdır.

Dosya Boyutu: 25.89 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler