Clean Master İndir – Full PC Türkçe v6.4
Clean Master İndir – Full PC Türkçe v6.4
Clean Master İndir – Full PC Türkçe v6.4

Clean Master İndir, Gereksiz dosyalardan kurtulmak, kaldırılan uygulamaların geride bıraktığı izleri kaldırmak ve meraklı gözlerin gizliliğinizi ihlal etmemesini sağlamak istiyorsanız ihtiyacınız olan şey full sürüm bir Clean Master indirip kullanmak.

Sürekli ihmal, bilgisayarınızın performansını düşürebilir ve bunun iş akışınız üzerinde büyük bir etkisi olduğu açıktır. Neyse ki, PC'nizi temizlemek ve ilk günkü gibi çalışmasını sağlamak için başvurabileceğiniz araçlar söz konusu olduğunda seçeneklerinizi keşfetmeye başlamak için asla çok geç değildir.

Clean Master, sizin için çok sayıda bakım görevini yerine getirmek ve gereksiz dosyalardan kurtulmak, sürücülerinizi güçlendirmek, yüksek derecede güvenlik sağlamak ve çok daha fazlasını kompakt ve ulaşılabilir bir ortamda gerçekleştirmek için tasarlanmış mükemmel bir uygulamadır.

Clean Master her türlü gereksiz dosyayı temizleyebilir
Öncelikle, programın tanıdık gelen ve düzgün bir şekilde zengin bir dizi özellik sunan kullanıcı arayüzüne bir göz atalım. Sol taraftaki panel kullanılarak tüm kontrollere kolayca erişilebilir ve bu, aynı zamanda uygulamanın temel yeteneklerini de vurgular.

Ancak programın zamanınıza ve paranıza değip değmediğini görmek için bazı konuları ele almak gerekekir. Gereksiz Dosyaları Temizleme bölümünün amacı oldukça belirgindir: İşletim sisteminizi taramanıza ve içine sığınabilecek gereksiz sistem artık dosyalarını bulmanıza olanak tanır. Bu nedenle, Windows, tarayıcı, multimedya, kayıt defteri çöpleri ve çok daha fazlası hızlı bir şekilde kaldırılabilir ve bu da açıkça gelişmiş performans anlamına gelir.

Clean Master ile gizlilik sorununu ortadan kaldırın
Keşfetmek isteyebileceğiniz bir sonraki bölüm PC Boost'dur. Bir kez daha, cihazınız taranır, ancak işlem uzun sürmemelidir ve sonuçlar beklemeye değer. Clean Master'a başvurursanız, başlangıç ​​programlarını daha verimli bir şekilde kullanmak mümkündür. Otomatik olarak, sisteminizi optimize etmenin yanı sıra önyükleme süresini iyileştirmek içinde oldukça etkili bir uygulamadır.

Bunun yanı sıra Clean Master, yardımcı programı, gizliliğinizi korumak için bazı güzellikler içerir. Gizlilik sızıntıları çözülebilir; tarayıcınızın, Windows'un, indirme işleminizin, uygulamanızın ve multimedya geçmişinizin, izlenmediğinizden emin olmanız için ortadan kaldırılabileceğinden bahsetmeye bile gerek yok.

Dosya kurtarma aracı ve Sürücü güçlendirmesini entegre eder
Clean Master, kullanıcıların yararlanabileceği bir dizi ekstra yardımcı programı destekler. Daha spesifik olmak gerekirse, veri kaybının sizi etkilemesi durumunda dosya kurtarma aracı entegre edilir.

Son olarak, Clean Master, bilgisayarınıza yeni bir soluk getirmek için tasarlanmış özelliklerle dolu bir uygulamadır. Verimli GUI ve genel olarak basit arayüzü sayesinde gereksiz olan herşeyi temizleyebilir, bilgisayarınızın tepki hızını artırabilir, gizliliğinizi artırabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Dosya Boyutu: 20.6 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler