ComboFix İndir – (2021) Full v19.18.5.2
ComboFix İndir – (2021) Full v19.18.5.2
ComboFix İndir – (2021) Full v19.18.5.2

ComboFix İndir, Bu profesyonel ve kullanışlı program yardımıyla casus yazılımları ve çeşitli kötü amaçlı yazılım türlerini bilgisayarınızdan zahmetsizce kaldırın. Combofix, hızı ve etkinliği ile bilinen akıllı bir casus yazılım ve kötü amaçlı yazılım temizleme uygulamasıdır. Düşük boyutlu olmasına rağmen ayrıntılı analiz raporu sunan ve derinlemesine taramalar gerçekleştiren bu profesyonel uygulamanın ihtiyacınızı karşılamadığını düşünüyorsanız eğer size Clean Master önerebiliriz. Tek yapmanız gereken Clean Master İndir bağlantısına tıklamak ve en güncel Clean Master programını indirmek olacaktır.

Combofix, ileri düzey kullanıcılar, sistem yöneticileri ve bilgisayar teknisyenleri için dizayn edilmiştir; yeni başlayanlar kullanıcılar tarafından pek tercih edilmemektedir, çünkü bilgisayarınızda, sistemin önyüklenemeyeceği noktaya kadar ciddi hasara neden olabilir. Başka bir deyişle, Combofix, yalnızca doğru ellerde olduğu takdirde en iyi ve en güvenli sonuçları verebilir.

Bu kadar karmaşık bir görevi yerine getirmesine ve azami özen gösterilmesi gerekmesine rağmen, onu sisteme yerleştirmek zor değildir. Buna ilaveten, sistem çökmeleri durumunda kayıt defterinin bir yedeğini ve bir sistem geri yükleme noktası oluşturur. Tarama / temizleme işlemi öncesi yain, Combofix'i çalıştırmadan önce Geri Dönüşüm Kutusu, Geçici İnternet Dosyaları ve Temp Klasörünü mutlaka yedeklemeniz gerekmektedir.

ComboFix tarafından bulunan virüs hızlı ve otomatik bir şekilde silinir. Çok fazla virüs bulaşmamış ise tarama işlemi en fazla on dakika sürer, ancak bilgisayar ciddi tehditlerle doluysa çok daha büyük bir zaman dilimine uzayabilir. Combofix'in en büyük avantajlarından biri, yaygın casus yazılım ve kötü amaçlı yazılım tehditlerinin kombinasyonlarını tespit ederek bilgisayarınızı ilk çalıştırmadan itibaren temiz bırakabilmesidir.

Normalde virüsler otomatik olarak temizlenir; ancak tehditlerin Combofix ile temizlenemeyeceği ortaya çıkarsa, ileri düzey kullanıcılar her kötü amaçlı yazılım öğesi hakkında bilgi tutan günlük dosyasını inceleyebilir ve farklı bir yardımcı programla manuel olarak kaldırmayı deneyebilir.

ComboFix, kötü amaçlı yazılım bulaşmalarını kaldırmak için etkili ve hızlı bir araçtır. Yukarıda anlatılanların tümü dikkate alındığında bu, hızlı algoritmaları nedeniyle bilgisayarınızı Clean Master gibi alternatif yazılımlardan daha kısa sürede, virüslerden kurtarabilecek profesyonel bir programdır.

Dosya Boyutu: 5,24 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler