DAEMON Tools İndir – Full Türkçe v10.14.0.1663
DAEMON Tools İndir – Full Türkçe v10.14.0.1663
DAEMON Tools İndir – Full Türkçe v10.14.0.1663

DAEMON Tools İndir, RMPS, SafeDisc, SecuROM ve LaserLock desteği sunarken, 4 adede kadar sanal sürücü oluşturmanıza, görüntüleri bağlamanıza ve bağlantısını kesmenize ve cihaz içeriğinden görüntü dosyaları oluşturmanıza yardımcı olan sanal disk aracıdır.

Bir dosyadan optik medyayı monte etmek için sanal sürücüleri kullanabilmek, biraz zaman kazanmak isteyen herhangi bir Windows kullanıcısı için en yararlı yöntemlerden biridir.

Bununla birlikte, bilgisayar bilgisine sahip çoğu kullanıcının size söyleyeceği gibi, sanal sürücülerle uğraşırken Windows tam olarak en iyi işletim sistemi değildir (ancak, Windows 10'un bu konuda geçmiş yinelemelere göre büyük bir gelişme olduğunu kabul edelim. ).

İşte tam da bu nedenle, sanal sürücü işlemi veya disk görüntüleme için çok sayıda özel uygulama tarafından sunulan yardım elini istemek isteyebilirsiniz.

Standart olarak, dört adede kadar DT, SCSI veya HDD aygıtını taklit etmenize olanak tanır. CDI, ISO, ISCSI, VMDK, VDI , IMG, UISO, CCD, ISZ, B5T, B6T, BWT, NRG, MDX, MDS, MDF,  VHD, TC gibi çok sayıda popüler dosya uzantılarını desteklemektedir. Uygulama ayrıca, ISO, MDX, MDS ve APE gibi formatlarla kendi optik ortamınızdan disk görüntüsü dosyaları oluşturma özelliğini de içerir.

Modern GUI ve çok kullanışlı görev çubuğu aracısı
Kabul etmek gerekirse, bu özellik başlangıçta pek iyi bir şey gibi görünmeyebilir, fakat bu, günlük kullanıcılar için olukça yeterlidir. Bununla birlikte, özellikle DAEMON Tools Lite'ın parladığı başka bir alan var ve bu da kullanıcı dostu.

Desteklenen herhangi bir görüntü türünü takmanıza ve bunlar arasında zahmetsizce geçiş yapmanıza ve ayrıca doğrudan bilgisayarınızın ekranının sağ alt kısmından sürücüleri takıp çıkarmanıza olanak tanıyan kullanışlı tepsi aracı sayesinde olur.

Açıkçası bu kategoride ki en iyi araçlardan biri olan DAEMON Tools Lite, tam ve kullanılmamış potansiyelinin reklamını yapmak için de iyi bir iş çıkarır. Ve son olarak, odadaki fil ile ilgili olarak, yani uygulamanın GUI'sinin büyük bir kilitli ve açılabilir bölümler koleksiyonu (bazı özellikler küçük bir deneme süresi için mevcuttur) gibi olması gerçeğini ele alabiliriz ki bu, doğruyu söylemek gerekirse can sıkıcı olabilir.

Bununla birlikte, fiyatlandırma planları size mevcut özelliklerden herhangi birini ayrı ayrı satın alma imkanı sunan güzel bir şekilde düşünülmüş.

DAEMON TOOLS hala kendi alanında en iyi uygulamalardan biri
Bu uygulamanın yıllar içinde kazandığı popülerlik o kadar etkileyici ki, çok iyi bir uygulama olmamasına rağmen en popüler uygulamalardan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Tüm olası dezavantajlarına rağmen uygulama kusursuz çalışıyor. Satış sitelerinde 67 dolar gibi yüksek fiyatlarla satılan DAEMON Tools programını İndirBox ayrıcalığıyla full ücretsiz indirin.

Dosya Boyutu: 40,5 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler