Detroit Become Human İndir – Full Türkçe
Detroit Become Human İndir – Full Türkçe
Detroit Become Human İndir – Full Türkçe

Detroit Become Human İndir, Oyunseverlerin merakla piyasaya sürülmesini beklediği, yapımını Quantic Dream firmasının üstlendiği Detroit Become Human oyunu nihayet sizlerle. Büyük uğraşlar sonucu kırılan ve içerisine Detroit Become Human Türkçe Yama özelliği ilave edilen bu sürükleyici aksiyon oyununu İndirBox.com ayrıcalığıyla hemen şimdi deneyin. Fransa'da oldukça ünlü olan Quantic Dream birçok ödüle ev sahipliği yapan bir oyun yapım şirketidir. Quantic Dream Collection ve Heavy Rain gibi kaliteli oyunların yapımcılığını üstelenen şirket bu kez Detroit Become Human ile oyunseverlerin huzurlarında. Hikayesi oldukça geniş olan bu oyunun hikayesini dilerseniz kendi seçimlerinizle şekillendirebilir ve sanal dünyanıza farklı bir atmosfer kazandırabilirsiniz.

Oyunun konusu günümüzden 2038 yıl sonra yani teknolojinin aşırı gelişmiş olduğu bir zaman diliminde geçiyor. Detroit Become Human ile dünyaya bir makinenin gözünden bakacak ve hiç tanımadığınız insanlarla aynı dünyada hayat bulacaksınız. Gözlerinizi açtığınız bu bilinmezler diyarında adeta bir insan gibi konuşacak, bir insanın sahip olduğu duygulara aynı şekilde sizde sahip olacak ve bu duygularla karakterinizi yönlendireceksiniz. Lakin yaşadığınız dünyada hiç tanımadığınız insanlara hizmetkar olan bir makine olduğunuzu unutmamanız gerek. Özgürlüğünüz oldukça kısıtlı, hal böyle olunca bu durumdan çok rahatsız olacak ve özgürlüğünüzü geri kazanmaya çalışacaksınız.

Detroit Become Human oyununda birbirinden zorlu görevler ve maceralı yolculuklar siz oyunseverleri bekliyor. Türkçe Yama desteği oyun içerisine ilave edildiği için ekstra bir işlem gerektirmez. Zorlu görevlerin bazılarını geçemeyip takıldığınız bölümler olursa eğer Trainer desteği yer aldığı için arzu ederseniz hemen bir ücretsiz trainer indirerek oyunda kolayca bölüm atlayabilirsiniz. Detroit Become Human oyununda aldığınız bazı yanlış kararların hayat bulduğunuz şehride etkileyebileceğini unutmayın ve doğru kararlar vermeye çalışın. Verdiğiniz kararların doğruluğuna göre ilerleyecek ve özgürlüğünüz mücadele edeceksiniz. Oyunda Markus, Connor, Kara isimli 2 erkek 1 kadından oluşan toplamda 3 farklı karakter desteği mevcut, dilediğiniz karakteri seçin ve oynamaya başlayın.

Detroit Become Human Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 10 ve üzeri işletim sistemlerinde çalışmaktadır.

İşlemci: Intel Core i5-2300

Bellek: En az 8 GB, 2.8 GHZ ve üzeri ram gerekmektedir.

Hard Disk: 55 GB Boş Alan Gerekli

Ekran Kartı: 3 GB Nvidia GeForce GTX 1060 yada daha kaliteli bir ekran kartı gerekli.

En son çıkan birbirinden güzel PC oyunlarından ilk siz haberdar olmak istiyorsanız eğer oyun indir başlıklı kategorimize bir göz atmayı deneyebilir ve bu oyunları bilgisayarınıza hiçbir ücret ödemeden indirip dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Yeni açılan ücretsiz full indirme sitemiz İndirBox şahsım ve alanında uzman 3 kişiden oluşan ekibimizin büyük katkılarıyla sürekli olarak yeni içeriklerle güncellenmektedir. İndirBox adresimizi ziyaret ederek, yayınladığımız en son çıkan oyun, program, film, android gibi içerikleri indirerek ve bu içeriklere görüşlerinizi yorum olarak ileterek bizlere destek olabilirsiniz. Desteklerinizi bizden eksik etmezseniz çok mutlu oluruz, verdiğimiz emeğimizin karışılığını bir nebzede olsa alabilirsek eğer sizlere daha kaliteli içerikler üretebilmek için 3 kişiden oluşan ekibimizle daha azimli ve istikrarlı bir şekilde çalışacağız.

Dosya Boyutu: 23.6 GB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler