Drive SnapShot İndir – Driver Yedekleme Programı
Drive SnapShot İndir – Driver Yedekleme Programı
Drive SnapShot İndir – Driver Yedekleme Programı

Drive SnapShot Full İndir, Windows çalışırken disk yedeklemeleri oluşturun, kaydedilen disk görüntülerini keşfedin ve bu araçla gerektiğinde bir yedeği geri yükleyin. Drive Snapshot, kullanıcıların bilgisayarlarında bulunan tüm verilerin anlık görüntüsünü alıp tek bir dosyada sabit sürücüye kaydetmelerine olanak tanıyan bir uygulamadır.

Bilgisayarınıza sabit disk çökmesi, antivirüs ile kaldırılamayan bir virüs bulaşması vb. Gibi beklenmedik durumlar olursa, her şeyi yalnızca birkaç dakika içinde olduğu gibi geri yükleyebilirsiniz. Disk aracı yalnızca word belgeleri, resimler ve filmler gibi oluşturduğunuz dosyaları değil, aynı zamanda işletim sisteminizi, yüklü tüm programları, verileri ve güvenlik özelliklerini de kaydeder.

En etkileyici özelliklerinden biri, tüm bunları Windows çalışırken herhangi bir izin ve yetki kısıtlamalarına takılmadan yapabilmeniz ve çalışmaya devam etmenizdir. Bu yazılım aracı, tüm verilerinizi oldukça sık kaydetmenizi sağlar, böylece önemli bilgilerin kaybolmasını önleyebilirsiniz. Yedeklemek için, yerel sürücünüz, ağ sürücüsü, çıkarılabilir sürücü veya bulut depolama gibi dosya depolamaya uygun herhangi bir cihazı kullanabilirsiniz. Yedek oluşturma hızınızın çoğunlukla kaydetmeye çalıştığınız bilgi miktarına ve bilgisayarınızın performansına bağlı olacağını unutmamalısınız.

Bu, sahip olduğunuz her şeyi kaydetmenin birkaç dakikadan birkaç saate kadar sürebileceği anlamına gelir. Programın arayüzü her ne kadar modası geçmiş bir görüntüye sahip olsada oldukça sade ve kullanışlıdır. Algılanan sürücüleri görüntülemek için yalnızca birkaç düğme ve bir bölme içerir ve bu nedenle, her tür kullanıcı bu uygulamada kendi yolunu bulabilir. Özetlemek gerekirse, Drive Snapshot, bilgisayarınızdaki tüm bilgileri yedekleyebilen faydalı bir yedekleme yazılımıdır. İyi bir yanıt süresine ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. CPU ve bellek kullanımı zaman zaman biraz yüksek olabilir, ancak bu tür bir araçtan beklenen bir durumdur.

Dosya Boyutu: 5 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler