Driv12.18erMax Pro Full İndir – Türkçe + Portable v12.18
Driv12.18erMax Pro Full İndir – Türkçe + Portable v12.18
Driv12.18erMax Pro Full İndir – Türkçe + Portable v12.18

DriverMax Pro Full İndir, Güncel olmayan sürücüleri DriverMax Pro ile tarayın, en son sürümleri indirin ve yeniden yükleyin, böylece bilgisayarınızı güncel ve en iyi durumda tutun
Bilgisayarınızı tam kapasite kullanabilmeniz için sürücülerin güncel tutulması gerekmektedir. Bunlar, çeşitli uygulamalar ve oyunlarla uyumluluğu artırarak hata riskini önemli ölçüde azaltır. Sürücüleri İnternet üzerinden manuel olarak arayabilirsiniz, ancak her biri kendi sürücüsüne sahip çok sayıda aygıtın olduğunu görünce süreç zaman alıcı hale gelir. Neyse ki, DriverMax gibi uygulamalar bu işlemi otomatikleştirmenize izin veriyor.

Sisteminizi kolay yoldan güncel tutun
Uygulama, herhangi bir konaklama sorunu oluşturmayan oldukça modern ve görsel olarak çekici bir tasarıma sahiptir. Kullanıcı arayüzü, kolay erişim için sınıflandırılmış işlevlerle akıllıca yapılandırılmıştır.

Bilgisayarınız, hedeflenen aygıtla ilgili bilgiler görüntülenerek, en başından itibaren eksik veya güncel olmayan sürücülere karşı otomatik olarak taranır. Basit bir tıklama ile indirme işlemini harekete geçirebilir, genel işlemin ilerleme kaydırıcısında görüntülenmesinin yanı sıra şu anda indirilen sürücü sayısı da görüntülenebilir.

Yedekler oluşturun ve geri yükleyin
Hatalı bir sürücü veya kötü amaçlı yazılım nedeniyle, bir sürücü tarafından yapılan sistem değişiklikleri nedeniyle sisteminize zarar veren sorunlar her zaman ortaya çıkabilir. Ancak uygulama, beklenmedik bir şey olması durumunda sürücüleriniz için bir yedek oluşturma olanağı da verir.

Daha da fazla güvenlik için uygulama, sürücü güncellemelerini planlamanıza olanak tanır. Bilgisayarın her zaman güncel kalması için belirli tarih ve saat aralıklarında taranmasını sağlayabilirsiniz.

Sisteminizi yükseltmenize yardımcı olur
Sisteminizi yeni cihazlarla yükseltmek istiyorsanız, uygulama entegre bir özellikle kullanışlıdır. "Popüler donanım" sekmesine erişmek, Windows için en yeni donanımlar, popüler video kartları, işlemciler ve ayrıca dizüstü bilgisayar karşılaştırması hakkında büyük miktarda bilgi sağlar.

Seçtiğiniz kategoriden bağımsız olarak, varsayılan web tarayıcınız, diğerlerinin neyi tercih ettiği veya ürünün ne kadar iyi olduğu hakkında bir fikir edinmek için genel puan, güvenilirlik ve popülerlik gibi istatistikleri gösterecek şekilde getirilir.

ile bitirmek
Her şeyi göz önünde bulundurarak, sisteminizi tamamen işlevsel ve güncel tutmak söz konusu olduğunda DriverMax'in güvenilir bir seçim olduğunu söyleyebiliriz. Web'de otomatik olarak arama yaparak ve sürücüleri yükleyerek size büyük miktarda zaman kazandırır, böylece yapmanıza gerek kalmaz. Yeni bir Windows kurulumundan sonra kurmayı ve etrafta tutmayı düşünün.

Dosya Boyutu: 7 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: 12345

Benzer İçerikler