Erzurum İndir – Türk Yapımı Hayatta Kalma Oyunu
Erzurum İndir – Türk Yapımı Hayatta Kalma Oyunu
Erzurum İndir – Türk Yapımı Hayatta Kalma Oyunu

Erzurum İndir, Steam üzerinde Proximity Games isimli bir Türk oyun yapım şirketi tarafından satışa sunulan Erzurum oyunu son zamanlarda çok fazla konuşulmaya başlandı. Kısa sürede youtuber'ların favorisi haline gelen Türk yapımı hayatta kalma oyunu sizlere keyifli bir oyun deneyimi sunacak. Türkiye'nin en soğuk şehirlerinden biri olan Erzurum'da, dondurucu kışın ortasında üstelik yaya bir şekilde ilerleyecek ve açık dünya'da hayatta kalmaya çalışacaksınız. Erzurum oyununda ıssız mekanlara seyahat edecek ve dondurucu soğuk, vahşi doğa, açlık ve susuzluğa karşı çetin bir mücadele vereceksiniz. Bu zorlu şartların üstesinden gelebilmek için sığınacak evler bulmalı ve bu evlerdeki kibrit ve kömür kömürleri kullanarak sobayı yakarak kendinizi ısıtmanız gerekmektedir.

Eğer karakteriniz çok öşürse canınız azar ve bir süre sonra karakteriniz hayatını kaybeder. Girmiş olduğunuz evlerde türk çayı, kahve, çikolata, kraker, kıtlama şeker gibi yiyecek ve içeceklerin dışında tıbbi ürün, silah, cephane ve bazı faydalı araç gereçleri bulabileceksiniz. Evlerin tamamı boş, fakat bu sizin güvende olduğunuz anlamına gelmiyor. Her an karşınıza saldırgan ayı gibi saldırgan hayvanlar çıkabilir. Bu hayvanları evlerden topladığınız silah ve cephaneleri kullanarak öldürebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki Erzurum oynanış videosunu izlemeniz sizin için daha iyi olacaktır. A'dan Z'ye merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri aşağıdaki video'da mevcuttur. İndirbox üzerinde paylaşmış olduğumuz Erzurum oyununa benzeyen PC hayatta kalma oyunlarını indirmek istiyorsanız Oyun İndir kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Önermiş olduğumuz bu sayfada ayrıca, aksiyon, macera, spor, strateji gibi oyun indirme kategorileri de bulunmaktadır.

Erzurum Sistem Gereksinimleri

Editör Notu

Oyun sektörünün ülkemizde gelişmesini ve internet dünyasında daha fazla Türk yapımı oyunlar görmek istiyorsanız, Türk oyun dünyasına destek olmak amacıyla lütfen oyunu Steam üzerinden satın alın o şekilde oynayın. Oyunun normal fiyatı 35 TL fakat şuan %70 indirim var 7,50 TL gibi çok düşük bir ücret karşılığında satılıyor. Oyun zaten henüz hiçbir yerde kırılmış değil. Yeni bir oyun olduğu için kırılması biraz zaman alacaktır. Ayrıca, Türk oyunu olduğu için oyunu kırarlar mı yoksa kırmazlar mı orası da ayrı bir konu.

Dosya Boyutu: 6 GB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler