Evernote İndir – Full Türkçe Not Alma Programı
Evernote İndir – Full Türkçe Not Alma Programı
Evernote İndir – Full Türkçe Not Alma Programı

Evernote İndir, Evernote, notları, fikirleri, listeleri ve olayları tek bir yerde yönetmek için sezgisel bir çalışma alanı sunan kapsamlı bir uygulamadır. Hem kişisel hem de ticari amaçlar için kullanışlıdır.

Veri senkronizasyonu ve platformlar arası uyumluluk
Aracın tüm notlarınızı bir USB sürücüde taşımak için taşınabilir bir karşılığı vardır ve iOS cihazları, Android, Windows Phone ve Blackberry için destek sunar. Verileri bulutla senkronize eder ve bir web arayüzünden erişilebilir . Bu aracı kullanmak için ücretsiz bir hesaba kaydolmak gereklidir (e-posta onayı gerektirmez).

Notlar oluşturun ve ayarları özelleştirin
Arayüz, çok sayıda panele bölünmüş iyi organize edilmiş bir düzen ile temiz ve çekici. Notlar oluşturabilir ve etiketler atayabilir, yazı tipi ayarlarını biçimlendirebilir, tablolar ve yatay kurallar, köprüler ve onay kutuları (yapılacaklar listeleri için) ekleyebilir ve ayrıca sözcükleri ve kaynakları sayabilirsiniz. Notlar e-posta yoluyla gönderilebilir veya Facebook, Twitter veya LinkedIn'de yayınlanabilir.

Ayrıca, kaynak URL'leri, konumları ve yazar ayrıntılarını ayarlamak, notları filtrelenmiş niteliklerle ENEX, HTML, MHT veya HTML formatına dışa aktarmak, hızlı erişim için bunları "Kısayollar" paneline sürüklemek ve ayrıca mürekkep, ses veya web kamerası notları.

Not defterlerini düzenleyin ve notları dışa aktarın
Evernote, notları hedefe göre düzenlemek için tasarlanmış not defterlerini yerel olarak oluşturmanıza veya senkronize etmenize de olanak tanır. Ayrıca, geniş kapsamlı bir arama işlevi kullanabilir ve "Trunk" aracılığıyla desteklenen uygulamaları keşfederek programın işlevselliğini genişletebilirsiniz.

Diğer seçenekler, Microsoft OneNote'tan veri içe aktarmanıza , dosya eklemenize, verileri yazdırmanıza, hesabınızı diğer kullanıcılara bağlamanıza, bir yazım denetleyicisi kullanmanıza, notları birleştirmenize, yeni ve güncellenmiş dosyaları izlemek ve eklemek için klasörleri içe aktarmanıza, araç çubuğunu özelleştirmenize, kısayol tuşlarını yapılandırmanıza, etkinleştirmenize olanak tanır. e-posta bildirimleri ve kullanıcı arayüzü dilini değiştirin.

Not almak ve paylaşmak için zengin özelliklere sahip uygulama
Uygulamanın sistem performansı üzerinde minimum etkisi, iyi bir tepki süresi ve veri senkronizasyonu için mükemmel hızı vardır. Konu söz konusu olduğunda, Evernote, son derece sezgisel bir çalışma alanı tarafından desteklenen, birden çok platformda notları yönetmek için mükemmel araçlar sunar.

Dosya Boyutu: 252 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler