Far Cry 5 İndir – Full Türkçe + Torrent + 6 DLC
Far Cry 5 İndir – Full Türkçe + Torrent + 6 DLC
Far Cry 5 İndir – Full Türkçe + Torrent + 6 DLC

Far Cry 5 İndir, Far Cry 5, dünyaca ünlü Ubisoft firması tarafından 2014 yılında piyasaya sürülen birinci şahıs nişancı oyunudur. Far Cry serisinin 5. oyunu olan bu oyun, Far Cry 4'ten bağımsız olarak tasarlanmıştır. Oyun ABD'nin Montana eyaletinin hayali bir parçası olan Hope County bölgesinde geçiyor. Far Cry 5'in ana hikâyesi, bölgeyi ele geçiren Joseph Seed'in yönetimindeki Eden's Gate'deki bir projeyi konu ediniyor. Far Cry 5 serisinin diğer oyunlarına Oyun İndir sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Oyundaki karakterler Hope County şehrinde hapsolan, adı belli olmayan bir şerif yardımcısını yönlendirir ve kasabayı despotik işgalden kurtarabilmek için direniş destekçileriyle birlikte hareket etmek zorundadır. Savaş ve keşif ağırlıklı olan oyundaki karakterler türlü silahı kullanarak düşman savaşçılar ve tehlikeli vahşi doğa ile mücadele etmektedir. Oyunda hem hikaye görevleri hemde yan görevler bulunmaktadır.

Ayrıca oyunun kendine özel bir harita editörü bulunuyor. Çok oyunculu modu da destekleyen Far Cry 5, 2017 yılının en iyi oyunlarından biridir. 2017 yılının ilk dönemlerinde piyasaya sürülen Far Cry 5'in tasarım aşaması bir hayli zahmetli oldu. Oyunun yapım ekibi Soğuk Savaş dönemlerinden ve Amerika Birleşik Devletleri'nde gerçekleşen ve 2996 kişinin ölümüne sebep olan 11 Eylül saldırılarılardan ilham aldı. Modern tarihte meydana gelen birçok çeşitli sosyo-politik olaylardan ilham alınarak tasarlanan oyun kısa sürede popüler hala geldi. Oyunu İndirbox ayrıcalığıyla Torrent üzerinden tek link halinde ücretsiz indirebilir ve Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Far Cry 5 Sistem Gereksinimleri

Dosya Boyutu: 22 GB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler