FonePaw Iphone Data Recovery İndir – Full v8.0.0
FonePaw Iphone Data Recovery İndir – Full v8.0.0
FonePaw Iphone Data Recovery İndir – Full v8.0.0

FonePaw Iphone Data Recovery İndir, Bu modern ve kullanıcı dostu uygulamaya güvenerek iOS cihazınızdan ve iTunes veya iCloud yedekleme dosyalarınızdan silinen dosyalarınızı kurtarın. Hepimiz bu yanlışlıktan kaçınmaya çalışsak da, yanlışlıkla silme nedeniyle önemli verileri kaybetmek oldukça yaygın bir durumdur. Kurtarma programları genellikle mobil cihazlarla internette surf yaparken dahi kayıp dosyalarınızı geri alabilmenize imkan sağlar. FonePaw iPhone Data Recovery, iOS oldukça etkili bir silinen fotoğrafları getirme programı olarak karşımıza çıkıyor, bu uygulama cihazınızı geri alınabilir dosyalar için tarayabilen ve çeşitli iOS sistem sorunlarını onarabilen profesyonel bir uygulamadır.

İPhone, iPad veya iPod'unuzdaki verileri doğrudan kurtarın
Program iTunes sisteminizde mevcut olduğu sürece, yalnızca birkaç ek adım sonrası hızlı, standart veya gelişmiş bir tarama işlemi gerçekleştirebilir.

Program, cihazınızın diskinde bulunan içerikleri analiz ettikten sonra, önemli öğeleri bulmanızı kolaylaştırmak için mevcut dosyaları birden çok kategoride düzenler. Kullanışlı bir arama işlevi de dahildir.

Yalnızca ilgili verilerin dahil edilmesini sağlamak için bilgisayarınıza kaydetmeden önce görüntüleri, mesajları, iletişim bilgilerini, notları ve diğer öğeleri önizleyebilirsiniz.

İTunes veya iCloud yedekleme dosyalarından verileri geri yükleyin ve iOS sisteminizi onarın
İlk kurtarma prosedürünün başarısız olduğu kanıtlanırsa, PC'nizi verileri geri yüklemek için kullanılabilecek iTunes yedekleme dosyaları için taramanın yanı sıra iCloud hesabınıza bağlanmak ve çevrimiçi yedeklemeleri aramak iyi bir fikir olabilir.

Dahası, FonePaw iPhone Veri Kurtarma, cihazınızı başlatmanızı ve verilerinize erişmenizi engelleyebilecek bir dizi yaygın iOS sistem sorununu onarabilir.

Çok yönlü ve hızlı iOS kurtarma çözümü
Sonuç olarak, FonePaw iPhone Veri Kurtarma, önemli dosyaları yanlışlıkla silen veya cihazlarını başlatırken sorun yaşayan kullanıcıların yardımına koşabilecek oldukça basit bir yazılımdır. Çoklu kurtarma modu sunar ve onu acemiler için kolay anlaşılabilir kılan modern, akıcı bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Dosya Boyutu: 33.8 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler