Format Factory İndir – Full Türkçe v5.7.0
Format Factory İndir – Full Türkçe v5.7.0
Format Factory İndir – Full Türkçe v5.7.0

Format Factory İndir, Hem video, hem de ses ve grafik dosyalarını bir formattan diğerine dönüştürmeyi destekleyen güçlü, zengin özelliklere sahip ve ücretsiz bir multimedya veri dönüştürücü. Programın çalışabileceği formatların listesi son derece kapsamlıdır, elbette en popüler olanlar da burada mevcuttur:

Format Factory Desteği Olan Formatlar

Ama hepsi bu kadar değil. Apple, Nokia, Sony PSP, XBOX ve diğer mobil cihazlarda kullanılmak üzere medya verilerini dönüştürme desteği vardır. Özelliklerden bazıları şunlardır. Cihazın parametrelerini belirleyebilirsiniz ve program, taşınabilir bir cihazda en iyi görüntü ve ses için video, ses veya resmi optimize eder.

Bu uygulamayla çalışmak basit ve kolaydır. Dönüştürmek üzere bir dosya eklemek için, bunu çalışma alanına sürüklemeniz ve ardından gerekli formata karar vermeniz yeterlidir. Bu durumda, gerekli kalite, hacim ve diğer göstergeleri ayarlayabilirsiniz. Daha deneyimli ve ileri düzey kullanıcılar, son dosya formatının bireysel parametrelerinin ince ayarını kullanabilir.

Uygulama ayrıca ISO görüntülerinin kopyalanması, oluşturulması ve CSO formatına dönüştürülmesi gibi optik ortam DVD / CD'siyle çalışmayı da destekler. Büyük miktarda veriyle çalışırken, dönüştürme önceliğini ayarlayabilirsiniz. Ek olarak, bu uygulama videoları, müzikleri ve fotoğrafları doğru bir şekilde sıralayarak ortam kitaplığınıza bir şeyler yerleştirmenize yardımcı olacaktır.

Kısacası, Format Factory, video, ses ve grafik dosyalarıyla çalışmak için gerekli tüm işlevleri ve seçenekleri içeren bir tür multimedya birleşimidir: dönüştürme, kopyalama, optimizasyon, hasarlı içeriği geri yükleme ve daha fazlası.

Dosya Boyutu: 51 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler