GOM Player İndir – Full Türkçe v2.3.60.5324
GOM Player İndir – Full Türkçe v2.3.60.5324
GOM Player İndir – Full Türkçe v2.3.60.5324

GOM Player İndir, GOM Player Ses ve video formatlarının neredeyse tamamını destekleyen ve kendi codec yapısına sahip olan çok amaçlı bir medya oynatıcıdır. Kullanıcı dostu olan bir program arayüzüne sahip olan GOM Player, dünyanın en iyi medya oynatıcılarından biridir.

GOM Player Temel Özellikleri

Çoğunuzun muhtemelen bildiği gibi, geçmişte, GOM Player'ın yükleyicisi, üçüncü taraf yazılımları sunmak ve yüklemek, ayrıca web tarayıcılarınızın arama motorunu değiştirmek için kullanılırdı. GOM Player hala indirbox dışındaki birçok program indirme sitesinde reklam destekli olarak sunulsa da yazılım geliştiricilerinin daha önce bahsedilen can sıkıcı reklam afişlerini eskisi gibi sunmadığını söylemekten memnuniyet duyuyoruz.

Düzenli bir kurulum işleminin ardından, her şeyden çok erişilebilirliğe yönelik, temiz ve çok işlevsel ancak biraz modası geçmiş bir kullanıcı arayüzü ile karşılaşıyorsunuz. Kullanıcı arayüzünden bahsetmişken, yardımcı programın, uygulamanın tercihler bölümündeki genel menüden yani dış görünüm sekmesinden kolayca değiştirilebilen küçük bir tema kümesiyle geldiğini bilmelisiniz.

GOM Player Alternatif

GOM Player'ın modern bir tasarıma sahip olmayan ve bir hayli karışık olduğu söylenen arayüz tasarımına alışamadıysanız veya yazılımı beğenmediyseniz VLC Media Player indir konumuza bir göz atarak alternatif uygulama olan VLC Media Player uygulamasını indirmenizi önerebiliriz.

Kapsamlı bir menü sistemine olan GOM Player'a alışmanız biraz zaman alabilir. Bununla birlikte, hemen hemen tüm özelliklerine ana pencereye sağ tıklayarak veya üst menü çubuğunun sol tarafında bulunan GOMPLAYER düğmesine tıklayarak erişilebilir.

Yalnızca birkaç tıklama ile altyazı ve kod aramanıza, bulmanıza ve eklemenize olanak tanıyan özelliklerle dolu medya oynatıcı. Desteklenen ses veya video formatlarının fazlalığına dikkat çekebiliriz, ancak bu gerekli değildir, çünkü GOM Player ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi sorunsuz bir şekilde halledebilir. Daha da iyisi, alışılmadık video formatlarını gerçekten oynatmanız gerektiğinde, gerekli kodekleri bulup kurmanıza olanak tanır.

GOM Player Altyazı Ekleme

GOM Player'ın sahip olduğu mükemmel bir özellik daha var, bu özellikten de sizlere biraz bahsetmek isteriz. Yerleşik arama aracı sayesinde, şu anda dünyanın en büyük altyazı veritabanlarından birine sahio olan OpenSubtitles.org hizmetine bağlanarak videolarınıza altyazı eklemenizi ve bulmanızı mümkün kılar.

Ekran görüntüleri yakalama, herhangi bir medya dosyasının özel bölümlerini tekrarlama, oynatma hızını kontrol etme ve video efektleri ekleme özelliği, GOM Player'ın en özellikli medya oynatıcılardan biri olma özelliğini kanıtlayan diğer özelliklerden yanlızca birkaçıdır.

GOM Player ile 360 Derece Video İzleyin

Sanal gerçeklik ve 360 ​​derece videolar gibi modern özelliklerin yanı sıra mobil uzaktan kumanda desteğinin keyfini çıkarın. GOM Player, iPhone veya Android tabanlı telefonunuzu uzaktan kumanda olarak kullanmanıza izin verir. GOM Remote uygulamasını telefonunuza uygun mağazadan yükleyin ve anında video seçme, oynatma ve durdurmanın yanı sıra ses seviyesini ve ekranın parlaklığını ayarlama olanağına sahip olursunuz. Yardımcı programın bugüne kadarki en popüler VR ve 360 ​​video formatlarından bazılarını da desteklediğini duymaktan mutluluk duyacaksınız. Ek bir bonus olarak, 360 derece YouTube videolarını bile izleyebilir veya yayınlayabilirsiniz.

GOM Player'a Gelmesi Beklenen Özellikler

İncelemenin başında belirttiğimiz gibi oldukça kötü bir arayüz tasarımına sahip olan GOM Player'a gelmesi beklenen özelliklerin başında arayüz tasarımı iyileştirmesi var. Geçtiğimiz kasım ayının başında GOM Player'ın resmi twitter hesabından yapılan bir paylaşıma göre programa arayüz iyileştirmesi yapılacağı belirtiliyor. İşlevsellik olarak rakiplerine açık ara fark atan GOM Player'ın modern bir arayüze sahip olması bekleniyor.

Dosya Boyutu: 23 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler