Google Chrome Katılımsız İndir
Google Chrome Katılımsız İndir
Google Chrome Katılımsız İndir

Google Chrome Katılımsız İndir, Google tarafından geliştirilen bu hızlı uygulama sayesinde favori web sitelerinizde internet üzerinden gezinin ve yerel olarak depolanan web sayfalarını açın. Her birimizin tercih ettiği bir tarayıcı var ve belirli web sitelerine düzenli olarak erişmeyi seviyoruz. Bu nedenle, taşınabilir bir tarayıcı, tanıdık bir tarayıcıyla çalışmanın güven verici hissini korurken, favori web sayfalarınızı elinizin altında tutmak için ideal seçimdir.

Google Chrome Katılımsız, piyasadaki en kaliteli web taracı olarak biliniyor. Google tarafından düzenli aralıklarla güncellenir, ancak masaüstü sürümünün aksine her yeni sürümün ayrı ayrı indirilmesi ve eskisinin üzerine kurulması gerekir.

Sekme desteği ve özel göz atma
Google Chrome'u başlatıldığından beri diğer tüm tarayıcılardan ayıran şey, her sekmenin kendi çalışan işlemine (sekme izolasyonu) sahip olmasıdır, böylece bunlardan biri çöktüğünde sekmeyi kolayca kapatabilirsiniz, böylece zorlamazsınız tüm uygulamayı kapatmak için.

Kullanıcıları varsayılan tarayıcıları olarak Google Chrome'u seçmeye ikna edebilecek bir başka husus da, yabancı dillerdeki sayfalar için otomatik olarak çeviri sunması ve böylece, aksi takdirde çevrimiçi bir çeviri hizmeti ararken harcayacakları zamandan tasarruf etmeleridir.

Google Chrome, kullanıcılar tarama geçmişlerinin herhangi bir şekilde oturum açmasını istemedikleri zaman ideal olan bir 'Gizli Mod' ile birlikte gelir. Bu mod nedeniyle, ziyaret edilen web sitelerinden hiçbiri arama geçmişinde görünmeyecek ve pencere kapatıldığında PC'de herhangi bir çerez bırakmayacaktır.

Yer imleri yöneticisi ve kişiselleştirme
Google Chrome, yeni bir sekme açarken en sık erişilen sayfaları görüntülememizi sağlarken, aynı zamanda bize tarayıcı başladığında açılacak birden fazla URL seçme şansı da sunuyor. Belirli web sitelerine ulaşmanın başka bir yolu, onları yer imlerine eklemek ve tek bir fare tıklamasıyla bunlara kolayca erişmektir.

Ayrıca, bu tarayıcı, yalnızca görünümünü değil, aynı zamanda Google Chrome'un işlevselliğini de özelleştirmeyi amaçlayan tarayıcı tabanlı uygulamalar olan çok sayıda tarayıcı eklentisiyle birlikte gelir. Her kullanıcının tercihine bağlı olarak renkli bir tema uygulayarak, oyunlar veya hız artırıcılar yükleyerek kişiselleştirebiliriz.

Sonuç olarak
Kısaca özetlemek gerekirse, Google Chrome Katılımsız, hem bilgisayarınızda kullanabileceğiniz hemde USB bellek ile taşıyabileceğiniz hızlı ve güvenli bir tarayıcıdır.

Dosya Boyutu: 48.6 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler