Gravit Designer İndir – Full v3.5.59
Gravit Designer İndir – Full v3.5.59
Gravit Designer İndir – Full v3.5.59

Gravit Designer İndir, Bu şık ve sorunsuz çalışan Elektron tabanlı uygulamanın yardımıyla logolardan, simgelerden, basit çizimlerden daha kapsamlı çizimlere kadar her şeyi tasarlayın. Grafik tasarımcılar ve vektör editörleri söz konusu olduğunda CorelDraw ve Adobe Illustrator, endüstrinin devleridir. Özelliklerin repertuarı etkileyici olmaktan başka bir şey olmasa da, tüm insanlar sağlanan tüm küçük ayrıntılara ihtiyaç duymaz ve şeylerin basit tarafında bir şey tercih edebilir.

Piyasadaki en popüler illüstrasyon uygulamalarından bazıları için geçerli çapraz platform alternatifi. Sorunsuz çalışan, modern ve oldukça yetkin bir illüstratör olan Gravit Designer ile tanışın, basitliği ve basit ama etkili tasarım araçları seti sayesinde, yukarıda bahsedilen efsanevi tasarım uygulamaları için geçerli bir alternatif olarak kendini sunuyor. Gravit Designer, temel olarak Gravit Designer web uygulaması (https://app.designer.io) için Elektron tabanlı bir uygulamadır ve ayrıca macOS ve Linux için de mevcuttur.

Temel olarak size sezgisel CAD benzeri ve tasarım tabanlı araçların ilginç bir karışımını sunar. Çok sekmeli kullanıcı arayüzünden başlayarak, çoklu katman desteği, her türlü akıllı ekran tasarımı, vektör illüstrasyonu ve logo oluşturma araçları, kullanışlı bir metin motoru, her gün bir kullanıcının isteyebileceği her şeye sahiptir. Pratik araçlar koleksiyonu aşağıdakileri içerir: Pen, Knife, Slice, Lasso, Bezigon, Graph, Freehand ve MagicHand, bunlardan sadece birkaçı. Dikdörtgenler, çokgenler ve elipslerden herhangi bir şey yaratmak, benzer araçlarla deneyimi olmayan herkesin yapabileceği bir şey haline gelir.

Bu şık tasarım aracının yardımıyla web sitelerinden, kapaklardan, simgelerden, logolardan veya yazdırılabilir el ilanlarından her şeyi oluşturun
Ve kullanımı da kolaydır. Sorunsuz kurulumunun ardından ve uygulamayı ilk kez başlattığınızda, projelerinizi başlatmanızı zahmetsiz hale getiren uygulamanın başlangıç ​​ekranı ile karşılaşırsınız. Projelerinizin fiziksel boyutlarını seçebilir, belirli cihazlar için optimize edebilir, blog kapakları, web siteleri, Facebook, Twitter, Youtube, Google+, LinkedIn ve Twitch kapakları oluşturabilirsiniz.

Arayüzün tasarımı, işlevsel bir düzene sahip olduğu ve her şeyi aşırı kalabalık hissettirmeden neredeyse tüm araçları entegre etmeyi başardığı için övgüye değer. Ayrıca menüler arasındaki şık bulanıklık efektinin büyük hayranlarıyız, ancak itiraf ediyoruz ki bu, bu uygulamayı pratik açıdan daha iyi yapmıyor.

Profesyonel olmayan kullanıcılar için ideal olan sezgisel ve güçlü bir illüstratör. Son olarak, Gravit Designer projelerinizi PDF, PNG, JPEG ve SVG'ye aktarmanıza da olanak tanır ve herhangi bir medya yardımıyla bunları yazdırmanıza da yardımcı olabilir. Söylenen her şey göz önüne alındığında, Gravit Designer'ın logo ve illüstrasyon tasarımı söz konusu olduğunda gerçekten kendine ait olduğu açıkça görülmelidir. Endüstrinin büyük isimleri kadar güçlü değil ama gerçekçi konuşmak gerekirse, oradaki kullanıcıların büyük çoğunluğu için daha uygun olabilir.

Dosya Boyutu: 156 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler