GTA 5 İndir – Full Türkçe v1.56 + Online
GTA 5 İndir – Full Türkçe v1.56 + Online
GTA 5 İndir – Full Türkçe v1.56 + Online

GTA 5 İndir, En çarpıcı ve başarılı video oyun serilerinden biri olan Grand Thef Auto Windows, iPhone, Android, PS3, PS4, Xbox gibi her tür platformda başarılı olan oldukça popüler bir açık dünya oyunudur. GTA San Andreas'ın Los Angeles rekreasyonu olan ve üç ana karaktere sahip olan GTA 5 oyununda dolandırıcı, banka soyguncusu ve psikopat olacak ve birbirinden zorlu görevleri tamamlamaya çalışacaksınız. Yozlaşmış ABD hükümet görevlileri ve gösteri zamanı işi. Bundan sonra ne olacağını biliyorsunuz: birbirinden zorlu görevler, şiddet, yeraltı dünyası ve keşfedilecek kocaman bir açık dünya sizi bekliyor.

GTA 5 Özellikleri

Bu yeni San Andreas'ın en iyi özelliklerinden biri, oyunun çok daha akıcı hale gelmesi, nişancı türüne çok yaklaşarak deneyimi çok daha hızlı ve akıcı hale getirmesidir: daha fazla aksiyon ve daha az macera. Geliştirilmesi için harcanan 265 milyon dolar, Grand Theft Auto 5'i tüm zamanların en pahalı ikinci oyunu haline getirdi. GTA online, Grand Theft Auto 5'in çok oyunculu modudur ve başlangıçta bağımsız bir özellik olarak geliştirilmesine rağmen, daha sonra orijinal oyun için bir yama olarak dahil edilmiştir. İkincisi ile, farklı oyun modlarında diğer kullanıcılara veya takımlara karşı tek başımıza oynayabiliriz: ölüm maçı, takım ölüm maçı, görevler, son takım ayakta kalma, yakalama, yarışlar ve hatta karakterlerin sığacağı motorcu çetelerini içeren bir senaryo mükemmel bir şekilde.

Ve eğer aşamalarından herhangi birini tamamlamakta sorun yaşıyorsanız, internette bulabileceğiniz sayılamayan hilelere, tavsiyelere, kılavuzlara ve kodlara her zaman başvurabilirsiniz: çok geniş ve aktif bir kullanıcı tabanına sahiptir. Geliştiricilerin oyunun olanaklarını genişletmek için modlar getirmeye başladığını umalım. PC için GTA 5'in piyasaya sürüldüğü andan itibaren bir klasik olacağını zaten biliyorsunuz. Bu nedenle, son birkaç yılın en çarpıcı ve başarılı aksiyon oyununa sahip olmaktan çekinmeyin.

Dosya Boyutu: 43,16 Gb

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler