Hotspot Shield Full İndir – Türkçe VPN Yazılımı
Hotspot Shield Full İndir – Türkçe VPN Yazılımı
Hotspot Shield Full İndir – Türkçe VPN Yazılımı

Hotspot Shield Full İndir, İnternette gezindiğiniz sırada izlenmekten korkmayın çünkü Hotspot Shield yanınızda! Bu profesyonel yasaklı sitelere giriş yazılımını hotspot shield full indir bağlantısı üzerinden indirip kullanarak internette iz bırakmadan surf yapabilirsiniz.

Hotspot Shield Elite, sık sık güvenli olmayan kablosuz bağlantılar kullandığınızda bilgisayar verilerinizi korumak için kullanışlı bir araçtır. Halka açık erişim noktalarının çoğu güvenli olmadığından, dizüstü bilgisayarınız için mutlaka sahip olunması gereken bir uygulamadır.

Bilgisayarınıza yetkisiz erişimi engeller
Kimliğinizi gizlemek için uygulama, bilgisayarınız tarafından gönderilen ve alınan verileri AnchorFree ağının uzak bir sunucusu aracılığıyla yönlendirir. Sunucunun IP adresi, diğer web sitelerinin veya kullanıcıların gerçek konumunuza ve kişisel verilerinize erişmesini önlemek için bilgisayarınıza özel olarak atanır.

Otomatik olarak bağlanacak şekilde ayarlayın
Uygulamanın amacı, sizi bağlantı yapılandırma sürecine sokmadan güvenli bir VPN bağlantısı sağlamaktır. Yeni bir kablosuz erişim noktası kullanırken sadece güvenli bağlantıyı etkinleştirmeniz gerekir. Bunun çok fazla çaba gerektirdiğini düşünüyorsanız eğer uygulama yeni bir ağa bağlandığınızda otomatik olarak başlayacak şekilde yapılandırılabilir.

Koruma durumunu kolayca kontrol edin
Uygulama simgesinin veya tarayıcı arayüzüne eklenen düğmenin rengini kontrol ederek uygulamanın etkin olup olmadığını her zaman anlayabilirsiniz. Simge kırmızı olduğunda, İnternette her zamanki gibi geziniyorsunuz, yeşil renk ise etkin bir VPN bağlantısını belirtir.

Hızı biraz etkileyebilir
Amerika Birleşik Devletleri'nde ikamet etmiyorsanız, bir web sayfasını yüklerken veya bir dosya indirirken daha düşük bir tarama hızı olduğunu fark edebilirsiniz. Bunun nedeni, güvenli sunucuların Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunmasıdır. Testlerimizde gecikme neredeyse hiç fark edilmedi ancak etki diğer kullanıcılar için farklı olabilir.

Hafif ve yapılandırması kolay
Hotspot Shield Elite, bir şirketin hem ev kullanıcıları hem de çalışanları için kişisel verileri korumak için kullanılabilir. Uygulamanın kurulumu kolaydır ve önemsiz kaynaklar gerektirdiğinden herhangi bir bilgisayar yapılandırmasında çalıştırmanıza izin verir.

Son birkaç söz
Genel olarak, Hotspot Shield Elite, sanal kimliğinizi korumak için güvenli bir İnternet bağlantısı üzerinden İnternet'e erişmek için uygun bir çözümdür. Sisteminize yerleştirilmesi çok az zaman alır ve sizin adınıza çok fazla çaba gerektirmez.

Dosya Boyutu: 19 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler