Infix PDF Düzenleme Programı İndir
Infix PDF Düzenleme Programı İndir
Infix PDF Düzenleme Programı İndir

infix PDF Düzenleme Programı İndir, PDF dosyalarınızı düzenleyebilmeniz için tasarlanan profesyonel bir uygulamadır. Yazılımı başlattıktan sonra, Infix PDF Editor'ı kullanmak istediğiniz yöntemi seçebilirsiniz. "Profesyonel mod", "Standart mod" veya "Form Doldurma Modu". Bu programla kolayca metin düzenleyebilir, yazdırılabilir herhangi bir belgeyi PDF'ye dönüştürebilir ("Infix PDF Yazıcısı" sayesinde), iki veya daha fazla PDF dosyasını birleştirebilir, PDF dosyalarını ePub, HTML veya RTF'ye aktarabilir, ayrıca pullar, notlar ekleyebilirsiniz.

Ayrıca herhangi bir PDF formu basit adımlarla doldurabilir, PDF fotoğraf albümleri oluşturabilir ve düzenleyebilir, belgeleri XML'e aktarabilir, çizgiler çizebilir ve çerçeveler ekleyebilir, yer imleri oluşturabilir ve yönetebilir, bozuk yazı tipi eşlemelerini onarabilir ve ayrıca üstbilgi, altbilgi ve filigran ekleyebilirsiniz.

Grafikleri ve görüntüleri düzenleyebilir (örn. Bir seçim, uzatma, ölçekleme veya döndürme aracı kullanma, rengi ve çizgi genişliğini değiştirme), metni formatlama (örn. Altı çizili, üstü çizili, kenar boşlukları ve girintiler, satır aralığını değiştirme), metin kutularını bölme, sayfa numaraları ekleme, belgelerinizi parolayla koruma, herhangi bir değişikliğin kaydını tutma (yani günlük dosyası) ve daha fazlası.

Program, yüksek miktarda sistem kaynağı kullanır, eksiksiz bir kullanıcı kılavuzuyla birlikte gelir (örnekler de içerir), hem yeni başlayanlar hem de uzmanlar için oldukça kolaydır ve testlerimiz sırasında donma veya çökme yapmadı. Temel olarak, Infix PDF Editor, DOC dosyaları için Microsoft Word veya OpenOffice Writer'ın olduğu PDF dosyaları içindir. Tüm kullanıcılara şiddetle tavsiye ediyoruz.

Dosya Boyutu: 63.29 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler