Internet Download Manager Full İndir – Türkçe v6.38 Build 16
Internet Download Manager Full İndir – Türkçe v6.38 Build 16
Internet Download Manager Full İndir – Türkçe v6.38 Build 16

Internet Download Manager Full İndir, Internet Download Manager Full İndir, Internet Download Manager Full İndir, İndirme işlemlerinizi IDM ile 4-5 kat daha hızlı hale getirmeye ne dersiniz? Öyleyse Internet Download Manager programı tam size göre. Ayrıyeten bu program ile yarım kalan indirme işlemlerinizi de kaldığı yerden devam ettirebilir yada indirme işleminizi iptal edebilirsiniz. Bazı sebepler nedeniyle meydana gelen internet kesintileri artık canınızı sıkmaycak. İnternet bağlantınız kesilirse eğer indirme işleminiz iptal olmuyor, internetiniz tekrar aktif hale geldiğinde akıllı devam etme sistemi sayesinde kaldığınız yerden sorunsuz bir şekilde devam edebilirsiniz. IDMAN basit arayüz tasarımı ve bütün internet tarayıcılarla uyumlu çalışması sebebiyle zamanla internet dünyasındaki en çok tercih edilen indirme yöneticisi haline gelmiştir. Internet Download Manager, alternatif indirme programlarından çok daha etkilidir, çünkü program içerisinde diğer programlarda bulunmayan kendisine has özellikleri barındırmaktadır. Örneğin IDM ile indirmiş olduğunuz dosya otomatik olarak parçalara ayrılır ve bağlantı koptuğu an dosya indirme işlemi tekrar başlatılmak üzere geçici bir süreliğine durdurulur.

Bununla birlikte IDM proxy sunucularını, Ftp ve Httpd protokollerini sorunsuz bir şekilde destekler, güvenlik duvarlarını, indirme limitlerini kolayca aşabilir, farklı bir sayfaya yönlendirilen bağlantıları takip eder, çerezleri kayıt altına alır, hatta arzu ederseniz sunucu girişi dahi yapabilmektedir. Internet Download Manager; Google Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer, Safari ve benzeri dünyaca ünlü olan bütün tarayıcılardaki indirilme işlemlerinde kendiliğinden başlamaktadır. Internete Download Manager' programının farklı birkaç özelliklerini de sizlere açıklamak isteriz; Türkçe dil desteği, Zip dosyalarını daha bilgisayarınıza dahi indirmeden önizleme yapabilme, download işlemleri için sıfırlandırma özelliği, Http ve Https desteği, yüksek düzeyde virüs koruması, ve daha birçok gelişmiş özellik. En son sürümde IDM indirme yöneticisine Windows 10 desteği ve video izleme siteleri için kolayca indirebilme desteği ilave edilmiştir. Eski sürüm IDM kullanıcıları video sitelerinde bir takım sorunlar yaşıyordu, videoları izlemeye çalıştıkları zaman video açılmıyordu ve otomatik olarak indirme işlemi başlatılıyordu, IDM ekibi bu sürüm ile birlikte nihayet bu soruna da bir çözüm yolu sunmuş oldu.

Internet Download Manager Kurulum

IDM nasıl kurulur diye soracak olursanız bu soruyu hemen açıklığa kavuşturalım. Program sizlere katılımsız yani portable desteği sunuyor bu sebepten ötürü kurulum işlemi gerektirmemektedir. Yani rar dosyasındaki exe'yi çalıştırarak programı hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. IDM türkçe bir program olduğu için muhtemelen çok fazla kafanızı karışmayacaktır, gayet sade ve basit bir arayüze sahip.

Editör Notu: Internet Download Manager programını bilgisayarınıza kurmadan önce Antivirüs, Malware Fighter, Windows Defender gibi kullanmış olduğunuz bazı güvenlik yazılımlarınızı devre dışı bırakmanız gerekebilir.

Dosya Boyutu: 8,85 MB

Tarama: Webroot / Temiz

Sıkıştırma: Rar / Şifresiz

Benzer İçerikler