IObit Driver Booster İndir – Türkçe 8.2.0.314
IObit Driver Booster İndir – Türkçe 8.2.0.314
IObit Driver Booster İndir – Türkçe 8.2.0.314

IObit Driver Booster İndir, Tüm sürücülerinizi ve oyun bileşenlerinizi IObit Driver Booster Free ile kolayca güncellerek bilgisayarınızın sorunsuz bir şekilde çalışabilmesini sağlayın. IObit Driver Booster ücretsiz sürümünde eksik olan birçok özellik Pro sürümünde mevcuttur. Dilerseniz iobit driver booster pro indir başlıklı yazımıza bir göz atarak programın full sürümünü indirebilirsiniz tercih tamamen size kalmış. Veritabanında 4,5 milyondan fazla sürücü adı bulunan program bu sürücülerden dilediğinizi indirmenize olanak sağlar.

Tanınması en nadir olan sürücüleri bile veritabanında barındırır. Sisteminiz boş moddayken, seçilen sürücüler otomatik olarak güncellenecektir. Beklenmedik sistem çökmeleri veya sorunlarıyla karşılaşmanız durumunda güvenlik ve güvenli veri geri yüklemesi için önceki sürücüleriniz düzenli olarak yedeklenecektir. Ayrıca, eski ve nadir sürücülerinizin güncellenmesi için daha büyük bir veritabanı sağlar. Bununla, çevrimdışı olduğunuzda bile ağ sürücülerini güncelleyebilir ve yükleyebilirsiniz. Dahası, bu güçlü yardımcı araç, sürücü güncelleme hız sınırının kilidini açar. Game Ready sürücülerine en yüksek önceliği verdiği için oyuncular bu sürücü güncellemesinden bir hayli faydalanacak.

Bu anlık güncelleme ile, daha hızlı oyun başlatmanın, yeni oyun özelliklerinin ve daha sorunsuz bir oyun deneyiminin keyfini sonuna kadar çıkaracaksınız. Kullanıcılar ayrıca programın en son sürümüne otomatik güncelleme sağlayan optimum IObit özelliğini bekleyebilirler. Ayrıca ücretsiz 24/7 teknik destekten de yararlanabilirsiniz. Üstün PC performansına, kusursuz bir işletim sistemine ve oyun performansına sahip olmak istiyorsanız, Driver Booster size en uygun sürücü güncelleme aracıdır.

Dosya Boyutu: 19.7 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler