IObit Uninstaller Pro İndir – Full Türkçe v10.3.0.13
IObit Uninstaller Pro İndir – Full Türkçe v10.3.0.13
IObit Uninstaller Pro İndir – Full Türkçe v10.3.0.13

Yüklü uygulamaları, tarayıcı araç çubuklarını ve eklentileri, Windows Güncellemelerini ve Windows 10 uygulamalarını, kalan dosyalar, klasörler veya kayıt defteri girişleriyle birlikte kaldırın. Genel olarak çok derli toplu bir insansanız, bunun bilgisayarınızı ne kadar bakımlı tutmayı sevdiğinizi gösterme ihtimali yüksektir. Bilgisayarınızın olabildiğince sorunsuz çalışmasını sağlamanın en önemli yollarından biri, gereksiz uygulamaları kaldırmak, olabildiğince fazla yer açmak ve hatta sinir bozucu eski uygulamalardan kalan artıkların kalmamasını sağlamaktır.

Elbette, çok kolay bir şekilde Denetim Masasına gidip uygulamaları kaldırabilir ve ardından gizli yerlerde olası uygulama artıkları bulmak için biraz zaman harcayabilirsiniz, ancak daha kolay bir yol, IObit Uninstaller Pro adlı profesyonel bir araç kullanmak olacaktır.

Öyleyse, IOBit Uninstaller'ın sizin için neler yapabileceğini görelim. Yeni başlayanlar için, çok çeşitli uygulamaları ve bileşenleri bilgisayarınızdan güvenli bir şekilde kaldırmanızı oldukça kolaylaştırır. Tipik Windows uygulamaları, Evrensel Windows Platformu tabanlı uygulamalar, kötü amaçlı ve reklam eklentileri, hepsi sadece birkaç fare tıklamasıyla kaldırılabilir. Daha önce de belirtildiği gibi, uygulamanın ana avantajlarından ve tercih edilme sebeplerinden biri, program kaldırma işlemlerinden sonra istenmeyen bileşenlerin kalmamasını sağlamasıdır. Bu, uygulamanın PC'nizdeki mevcut artıkları (eski uygulamalardan kalanları bile) tarayabilmesi izleme motoru sayesinde olur.

Programın faydaları adeta saymakla bitmiyor. IOBit Uninstaller, site bildirimleri isteklerini de engelleyebilir, böylece tarama deneyimini büyük ölçüde iyileştirebilir. Tarayıcılardan bahsetmişken, uygulama Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera ve Microsoft Edge gibi tüm büyük tarayıcılar için eklentileri ve uzantıları algılayabilir ve bunları tamamen kaldırabilir. Tüm uygulamalarınızın güncel olduğundan emin olmak ister misiniz? Sorun değil, uygulama sizi kapsıyor. Tüm önemli uygulamalarınızı doğrudan uygulamanın GUI'sinden tek bir tıklama ile yeni sürüme güncelleyebilirsiniz.

Kurulum monitörü, programın kurulumu sırasında meydana gelen değişiklikleri otomatik olarak algılar ve günlüğe kaydeder, uygulamayı kaldırdıktan sonra her şeyi geri yüklemenize olanak tanır. Program kaldırma özelliği işletim sisteminizin her daim performanslı durumda kalmasını sağlamak için harika bir araçtır. Bu araç yeşil bir işaret yardımıyla bir uygulamayı işaretleyerek kaldırmanıza izin verir. IObit Uninstaller size önceki sürümüne göre neredeyse iki katına varan kaldırma hızı, geliştirilmiş tarama algoritması, optimize edilmiş program algılama algoritması ve tarayıcı eklentilerini (Microsoft Edge dahil) kaldırma özelliği vaat ediyor.

Bilgisayarınızın sisteminin uzun süre boyunca mümkün olan en iyi performansta çalışmasını sağlamaya gerçekten hevesliyseniz veya sadece uzun süre önce sildiğiniz bir uygulamadan geriye artık kalmadığından emin olmak isteyen düzenli bir bilgisayar kullanıcısı iseniz IObit Uninstaller Pro tam size göre bir kaldırma programıdır.

Rar Şifresi: 12345

Dosya Boyutu: 16 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler