K-Lite Codec Pack İndir – Full Codec Paketi v16.0.0
K-Lite Codec Pack İndir – Full Codec Paketi v16.0.0
K-Lite Codec Pack İndir – Full Codec Paketi v16.0.0

K-Lite Codec Pack İndir, MKV, AVI, MP4, OGM ve FLV gibi uzantılara sahip video dosyalarını oynatmak için DirectShow filtrelerinin ve codec bileşenlerinin hafif bir sürümü. K-Lite Codec Pack Basic, kullanıcının ses ve video dosyalarını sorunsuz bir şekilde oynatmasını sağlamak için gerekli ve yeterli codec bileşenlerini içerir. Paket, manuel codec kurulumunu eski hale getirirken, videoları oynatmak için muhtemelen ihtiyaç duyacağınız kapsamlı bir codec paketi içerir. Bilgisayarınızda bir video oynatıcı yok ise size VLC Media Player medya oynatıcıyı öneriyoruz. VLC Media Player indir bağlantısına tıklayarak bu uygulamayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İlk kez kullananlar ve ileri düzey kullanıcılar için üç modla birlikte gelir
Küçük boyutlu olduğundan, herhangi bir makineye kurmak için bir USB flash disk veya benzeri bir depolama aygıtında taşıyabilirsiniz. Kullanıcının beceri düzeyine bağlı olarak, yükleyici basit, normal veya gelişmiş moddan seçilebilir.

Desteklenen bileşenler arasında DirectShow ses kod çözme filtreleri (LAV Audio), video kod çözme filtreleri (LAV Video), bir kaynak filtresi (LAV Splitter) ve bir altyazı filtresi (DirecVobSub), araçlar (Codec Tweak Tool, Win7DSFilterTweaker) ve kabuk uzantıları (Icaros ThumbnailProvider ve PropertyHandler) bulunmaktadır.

Her codec bileşeninin ayarlarını yapılandırmanıza olanak sağlar
Kullanıcı, konfigürasyon panelleri sayesinde her bir kodek için ayarları ayrı ayrı yapabilir. Aksi takdirde, varsayılan seçenekler size ses ve video akışını sorunsuz bir şekilde oynatma imkanı sunar.

Paketin, sisteminize zaten yüklemiş olduğunuz bozuk veya eski kodekleri tespit edip düzeltebildiğini belirtmekte fayda var. Ek olarak, yardımcı program, çeşitli yazılım çözümleri ve oyunlarla uyumluluk sorunlarına neden olduğu bilinen çeşitli filtreler için özel kara listelerle birlikte gelir.

K-Lite Codec Pack Basic, sistem kaynakları üzerinde minimum etkiye sahiptir ve yeni değişiklikleri hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Testlerimizde herhangi bir sorunla karşılaşmadık, çünkü uygulama işletim sisteminin takılmasına, çökmesine veya hata diyaloglarını açmasına neden olmadı.

Çok sayıda video dosyasına erişmenizi sağlayan kullanışlı bir paket
Sonuç olarak, video oynatma konusunda sorun yaşıyorsanız veya basit dosya formatlarında bulunan çeşitli kliplere erişmeniz gerekiyorsa, belki de K-Lite Codec Pack Basic kullanışlı olabilir.

Dosya Boyutu: 17.9 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler