Kaspersky Virus Removal Tool İndir – Full v15.0.24.0
Kaspersky Virus Removal Tool İndir – Full v15.0.24.0
Kaspersky Virus Removal Tool İndir – Full v15.0.24.0

Kaspersky Virus Removal Tool İndir, Kaspersky tarafından sunulan bu virüs temizleme aracı sayesinde bilgisayara bulaşan her türden virüs kolayca ortadan kaldırılabilir. İnternet kullanıcıları bilgisayarı ne kadar dikkatli kullanırlarsa kullansınlar, yine de bir şekilde çevrimiçi tehditlere ve kötü amaçlı yazılım saldırılarına maruz kalırlar, bu nedenle profesyonel bir virüsten koruma programına sahip olmanın önemi asla küçümsenmemelidir. Bilgisayarınızda çalışır halde olan bir Antivirüs programı yok ise Kaspersky 2021 İndir bağlantısına tıklayarak mutlaka bir Antivirüs programı indirmelisiniz, aksi taktirde kişisel bilgilerinizi riske atmış olursunuz. İnternet güvenliğinizi önemseyen bir kullanıcı iseniz, Kaspersky 2021 ile beraber Kaspersky Virus Removal Tool aracını da deneyebilirsiniz. Bu araç bilgisayarınıza bulaşan ve güvenlik yazılımlarını devre dışı bırakan en tehlikeli virüsleri dahi kolayca tespit eder ve ortadan kaldırır. Kullanıcı bilgisayarını Güvenli Mod ile başlatsa dahi tekrardan yüklenebilme özelliğine sahip olan Virüsler, Truva atları, Rootkit'ler, Reklam ve Casus yazılımlar vardır.

Düşük boyutlu olmasıyla beraber kurulumu da son derece hızlı olan Kaspersky Virus Removal Tool adlı virüs temizleme aracı çok hızlı tarama işlemleri yapabilme kabiliyetine sahiptir. Basit ve modern bir arayüze sahip olan Kaspersky Virus Removal Tool ile bilgisayarınızı kasmayan ve arka planda çalışan tarama işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Otomatik taramanın sonuçları tatmin edici değilse, bilgisayarın derinlemesine analizini gerçekleştiren Manuel virüs temizleme aracını da deneyebilirsiniz. Tarama süresini kısaltmak istiyorsanız, Manuel tarama yalnızca taranmasını istediğiniz alanı seçebilir ve bu ülkeye işlem uygulayabilirsiniz. Böylece analiz alanı ve tarama süresi büyük ölçüde azaltılabilir, ancak bu yalnızca kullanıcılar bulaşma yerinin bilincinde olduklarında önerilir. Ayrıca, güvenlik düzeyini Yüksek olarak seçmek daha uzun tarama sürelerine neden olabilir.

Kaspersky Virus Removal Tool, kullanıcılar bir tehdit algılandığında yapmak istedikleri eylemi seçmelerine olanak tanır, böylece uzmanlar sorunu manuel olarak işlemeye çalışabilir. Genel olarak, virüslerin ve diğer casus yazılımların bir kişinin bilgisayarına ulaşması durumunda, Kaspersky tarafından sunulan bu yardımcı araç işinizi görebilir. Eğer bu yardımcı araç işinizi görmez ise yukarıda belirttiğimiz gibi en güncel Kaspersky 2021 antivirüs programını bilgisayarınıza indirebilir ve internet güvenliğinizi tehdit eden zararlı yazılımlardan korunabilirsiniz.

Dosya Boyutu: 138 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler