Mafia 2 İndir – Full Türkçe + DLC + Definitive Edition
Mafia 2 İndir – Full Türkçe + DLC + Definitive Edition
Mafia 2 İndir – Full Türkçe + DLC + Definitive Edition

Mafia 2 İndir, Dünyaca ünlü bir oyun yapım şirketi olan Ilusion Softworks tarafından dizayn edilen serinin ilk oyunu Mafia Definitive Edition oyununu hatırlıyor musunuz? Güçlü hikaye, harika dublaj ve sofistike grafiklere sahip olan, çok sayıda görev ve kapsamlı şehir haritasına sahip olan mükemmel bir olan aklımızda kalan bu oyunun 2. versiyonu olan Mafia 2'yi bugün sizlere paylaşacağız. Mafia 2 ile eski anılarınızı yeniden canlandırma fırsatına sahipsiniz! daha iyi grafikler ve daha iyi oyun deneyimi sizleri çok şaşırtacak. Geçtiğimiz günlerde serinin 3. ve son oyunu olan Mafia 3 oyunu da piyasaya sürüldü. Yapımcı şirketin bir önceki oyunlarını deneyimleme fırsatı bulduysanız eğer, daha kaliteli grafiklere, daha kapsamlı şehir haritasına ve zorlu görevlere sahip olan serinin son oyunu olan Mafia 3'ü de sizlere öneriyoruz. Mafia 3 İndir bağlantısına tıklayarak Mafia serisinin son oyununu bilgisayarınıza İndirbox ayrıcalığıyla indirebilir ve büyüleyici grafiklere sahip olan bu oyunu keyifle oynayabilirsiniz. Şimdi sizlere Mafia 2 konusunu kısaca özetleyelim.

Mafia 2 Konusu

Oyunun ana karakteri Vito Scaletta diğer göçmenlerin yaptığı gibi geçimini sağlamaya çalışıyor. Hırsız Joe ile arkadaş olacak. Joe tam bir aptal, sürekli olarak kanunları çiğneyen biri. Ama ordu onu hapisten kurtaracak. Ordu Joe ile tekrar ilgileniyor ve ordudan kaçmasına yardım ediyor ve burada suç yoluna gidiyorlar üstelik bu yolun bir geri dönüşü de yok. Ancak daha fazlasını açıklamayacağız. Önceden ayrıntılar olmadan bu oyunun tadını çıkarmak her oyuncuya kalmıştır. Her ne kadar oyunun bu versiyonunda Mafia 3'e kıyasla bazı eksiklikler olsa da ilk sürümünden çok daha güzel olduğunu ifade edebiliriz. Ancak bu eksiklikler her zaman hikaye veya aksiyon sahneleriyle dengeleniyor.

Mafya 2'nin sınırlı özelliklere sahip olan dünyasından kurtulmak istiyorsanız majo-213'ün Free Ride modunu mutlaka denemelisiniz. Bu mod oyunculara özgürce sürüş fırsatı verir ve bazı yasak unsurların serbest bırakılmasını sağlar. Ek olarak, herhangi bir kıyafeti veya oyunu tüm Save House'larda kayıt edebilirsiniz.

Mafia 2'de su yüzeylerinin grafik kalitesi, zamanın teknolojileri sayesinde hiçbir zaman çok üst düzeyde olmamıştır. Aslında, 2010 yılında piyasaya sürülen bir oyuna göre grafik kalitesi gayet yüksek fakat günümüz oyunlarıyla kıyaslarsak çok üst düzey grafiklere sahip olmadığını hemen farkederiz. DirectX 8'in sunduğu özelliklerden maksimum oranda yararlanılarak tasarlanan oyun olduğunu söyleyebiliriz.

Mafia 2 Sistem Gereksinimleri

Mafia 2, sadece 13,47 GB boyuta sahip olduğu küçük boyutlu oyun kategorimizde yer alıyor. Bu yüzden bilgisayarınızı çok fazla kasmayacak ve sizlere akıcı bir oyun deneyimi yaşatacaktır.

Dosya Boyutu: 13,47 GB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler