Malware Hunter Pro İndir – Full Türkçe v1.118.0.711
Malware Hunter Pro İndir – Full Türkçe v1.118.0.711
Malware Hunter Pro İndir – Full Türkçe v1.118.0.711

Malware Hunter Pro İndir, Bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılımları kolayca tespit eder ve tehlikeli olduğunu farkettiği içerikleri silerek önemli sistem alanlarını veya belirli dosyaları, isteğe bağlı taramalar yapmanızı sağlar. Programın isminden de anlaşılacağı gibi, Malware Hunter, bilgisayarınızdaki potansiyel olarak tehlikeli dosyaları ve bileşenleri aramak ve ortadan kaldırmak, onu virüslerden ve diğer tehdit türlerinden uzak tutmak için tasarlanan etkili bir programdır.

Hızlı, eksiksiz ve özel taramalar
Tarama işlemi başladıktan sonra, açık, erişilebilir seçeneklere sahip basit bir arayüzle karşılaşırsınız. Malware Hunter bilgisayarınızı gerçek zamanlı olarak izlemez, ancak hızlı, tam veya özel taramalar yapmanıza izin verir. Bu nedenle, virüs bulaştığından şüphelendiğiniz belirli konumları veya dosyaları analiz etmek için kullanabilirsiniz. Seçeneğinize ve hedef konumun boyutuna bağlı olarak, bir tarama daha uzun veya daha kısa bir sürede sonlanabilir. Kötü Amaçlı Yazılım Avcısı, tam veya hızlı modda, başlatma bölümü, ortak uygulamalar veya sistemin kayıt defteri gibi kötü amaçlı yazılımların varlığına işaret edebilecek bilgisayar alanlarını hedefler. Tarama sona erdiğinde, çözülen sorunların, taranan ve etkilenen dosyaların sayısını ve ayrıca tarama süresini kontrol edebileceğiniz kısa bir genel rapor sunar. Sıkıştırılmış dosyalar desteklenmektedir.

Beyaz listeler ve kara listeler oluşturun
Size kolaylık sağlamak için, Malware Hunter, hızlı dosya taramaya izin vermek için bilgisayarın sağ tıklama menüsüne yeni bir giriş ekleyecek şekilde yapılandırılmıştır. Tarama süresini kısaltmak için, güven ve engelle adı verilen listeleri oluşturmanız mümkündür. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu listeler Malware Hunter'ın taramadan dışlamasını veya otomatik olarak engellemesini istediğiniz dosyaların konumunu içerecektir.

Bilgisayarınızı virüslerden uzak tutmaya önem verir
Malware Hunter, bilgisayar güvenliği söz konusu olduğunda kaliteli ve hızlı bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Virüs veritabanı belirli aralıklarla otomatik olarak güncellendiği için bu sayede en yeni tehditlerin üstesinden gelebilir. Gerçek zamanlı tarama özelliği program içerisinde mevcut olmadığı için, bu nedenle kalıcı bir antivirüs çözümünün yerine kullanmamanız sizin için daha iyi olabilir.

Dosya Boyutu: 36 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler