Malwarebytes İndir – Full Türkçe + Katılımsız v4.2.3 96
Malwarebytes İndir – Full Türkçe + Katılımsız v4.2.3 96
Malwarebytes İndir – Full Türkçe + Katılımsız v4.2.3 96

Malwarebytes İndir, En tehlikeli virüslere, casus yazılımlara, reklam yazılımlarına ve diğer web tehditlerine karşı temel koruma sağlayan kötü amaçlı yazılımdan koruma uygulaması, son derece sade bir arayüze sahiptir. En az Nod32 ve Kaspersky kadar kaliteli olan bu yazılım mükemmel bir koruma hizmeti sunmaktadır. Kişinin mahremiyetini ve hassas (veya daha az hassas) verilerini korumanın önemi, son birkaç yılda çok daha belirgin hale geldi.

Günümüzün dijitalleşmiş, İnternet bağımlısı dünyasında, bir çalışma antivirüs çözümü size çok fazla zaman, baş ağrısı ve hatta para tasarrufu sağlayabilir. Neyse ki, hem ücretsiz hem de ücretli, dikkat çekici derecede iyi antivirüs çözümleri sıkıntısı yok. Hepimiz endüstrinin devlerinin kim olduğunu bilsek de, her zaman bağlamda görünen bir isim var ve bu isim Malwarebytes.

Malwarebytes Nedir?

Malwarebytes, hem şirketin hem de ürünün kendisidir ve 15 yıldan fazla bir süredir siber güvenlik ve gizlilik koruması ile ilişkili bir isimdir. Bir antivirüs çözümü ve "kötü amaçlı yazılımdan koruma değiştirme" aracı olarak pazarlandı. Peki bunun anlamı nedir? Bu, Malwarebytes'in bilgisayarınızı ve verilerinizi zarar görmeyecek şekilde mükemmel bir şekilde koruyabileceği anlamına gelir, ancak çoğu güvenlik uzmanı, bunun aslında diğer tam teşekküllü AV çözümleriyle paralel olarak çalıştırılması gerektiği konusunda hemfikirdir.

Yıllardır Malwarebytes, kötü amaçlı yazılımları ve virüsleri bilgisayarlardan kaldırmak için en iyisi değilse de en iyi çözümlerden biri olarak görülmüştür. Ancak, Malwarebytes artık kötü şeyler olduğunda kullanılan bir araç olmadığından, hikayede bundan daha fazlası var. Malwarebytes ücretsiz versiyonu, kötü amaçlı yazılımları bilgisayarınızdan etkili bir şekilde kaldırmak isteyebileceğiniz hemen hemen her şeyi size sunar. Eğer Malwarebytes programından menun kalmazsanız sitemizde size Eset Nod32 Antivirüs programını öneriyoruz. Yapmanız gereken tek şey Eset Nod32 İndir bağlantısına tıklayarak bu profesyonel antivirüs programını indirbox.com ayrıcalığıyla ücretsiz indirmek.

Ancak, azaltma peşinde olduğunuz şey değilse ve aktif algılamanın daha da önemli olduğuna inanıyorsanız (ve haklı olarak öyle), Premium planı tercih edebilirsiniz  Premium sürüm, Malwarebytes'i basit bir kötü amaçlı yazılım temizleme aracından üst düzey bir AV çözümüne benzeyen bir şeye dönüştürür. Gerçek zamanlı koruma, kötü amaçlı web siteleri için otomatik koruma, bulaşmaları ortadan kaldırma konusunda biraz ekstra kontrol ve otomatik ve zamanlanmış taramalar elde edersiniz.

Malwarebytes Özellikleri

Malwarebytes'in en son güncellemesi bir önceki güncellemeden çok daha iyidir, ancak yine de özünde virüsleri ortadan kaldırmak ve önlemek için çok hızlı, hafif ve kullanıcı dostu bir çözümdür.

Premium plan durumunda web koruması, kötü amaçlı yazılım koruması, fidye yazılımı koruması ve istismar korumasına sahip olduğunuz gerçeğini ele aldık. Dikkat edilmesi gereken bir nokta, uygulamanın gerçek zamanlı koruma motorunun sizi çevrimiçi tehditlerden korumak için AI ve makine öğrenimine dayandığı gerçeğidir. Web Koruması modülü, çevrimiçi dolandırıcılıkları, kötü amaçlı bağlantıları, virüslü web sitelerini, kısacası, kaçınmak isteyebileceğiniz her şeyi engellemekten sorumludur. Ayrıca, koruma katmanlarını ayarlama, taramaları zamanlama ve üç tarama modu arasında seçim yapma seçeneğine de sahipsiniz.

Eset Nod32 yada Kaspersky 2021 gibi diğer antivirüs üst düzey çözümlerin sunabileceği tüm ekstra özelliklere (güvenlik duvarı kontrolü, ebeveyn kontrolleri, veri yedekleme yeteneği vb.) Sahip olmasa da, Malwarebytes yalnızca bilgisayarınızı temiz tutmanıza değil, aynı zamanda performans söz konusu olduğunda en iyi şekil. Ücretsiz tarayıcı, bilgisayarınızın kaynaklarını tüketen olası tüm istenmeyen programları bulmanıza da yardımcı olabilir.

Malwarebytes hakkında eleştirilecek pek bir şey olmasa da, ismini ve büyükler arasında yerini aldığı için, en büyük sorunu kimlik sorunu gibi görünüyor. Kısa bir süre öncesine kadar Malwarebytes, bilgisayarlar için ikincil bir güvenlik katmanı ve çok iyi bir katman olarak görülüyordu. Şimdi, Premium planla, sert, tam donanımlı antivirüs çözümlerine geçiyor ve bu iyi ya da kötü değil. Her ikisi için de pek çok argüman bulunmaktadır. Her şeye rağmen, tam özellikli bir antivirüs çözümüne biraz para harcamak isteyen ortalama bir kullanıcıysanız, işler biraz kafa karıştırıcı görünebilir.

İyi haber şu ki, Malwarebytes'i yıllarca öne çıkaran tüm özellikler hala burada. Hala sağlam bir virüs / kötü amaçlı yazılım temizleme motoruna sahip, hala son derece hafif, hızlı, modern görünüyor.

Dosya Boyutu: 61.90 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: 12345

Benzer İçerikler