McAfee AntiVirus İndir – Full Türkçe v19.0.4016
McAfee AntiVirus İndir – Full Türkçe v19.0.4016
McAfee AntiVirus İndir – Full Türkçe v19.0.4016

McAfee AntiVirus İndir, Gerçek zamanlı tarama özelliğine sahip olan McAfee AntiVirus, profesyonel bir virüs ve casus yazılım temizleme programıdır. McAfee AntiVirus, bilgisayarınızı virüslere karşı tarar ve yeni bulaşmaları önlerken virüsleri ortadan kaldırır. Kapsamlı uygulama paketi, gerçek zamanlı bir tarayıcı ve güvenlik duvarına sahiptir. Programın full sürümünde ekstradan, McAfee Anti-Virus ve Anti-Spyware, Personal Firewall, QuickClean ve Shredder, SiteAdvisor gibi gelişmiş özellikler bulunmaktadır. McAfee AntiVirus programından memnun kalmadıysanız eğer size Kaspersky 2021 programını öneriyoruz. Kaspersky 2021 İndir bağlantısına tıklayarak İndirbox üzerinden kolayca indirebilirsiniz.

McAfee AntiVirus programını çalıştırdığınız an karşınıza beş farklı sekmenin yer aldığı gelişmiş bir sistem arayüzü çıkacaktır. Tarama modunu çalıştırarak (Windows dosyaları, işlemler, kayıt defteri öğeleri, önyükleme kayıtları) üzerinde hızlı taramalar yapabilirsiniz. Tarama sonrası herhangi bir tehdit bulunmazsa bilgisayarın otomatik olarak kapanmasını sağlama olanağına sahipsiniz. Sonuçlar, bulunan ve düzeltilen toplam sorunları gösterir. Gerçek zamanlı tarayıcıyı istediğiniz zaman kapatabilir, güvenlik düzeyini ayarlayabilir veya yalnızca programlara ve belgelere odaklanmasının yanı sıra e-posta ve anlık ileti ekleri, ağ ve çıkarılabilir sürücüler dahil edebilirsiniz.

Virüsler, truva atları, solucanlar, botlar ve rootkitlerin yanı sıra, gerçek zamanlı kalkan sistemi Internet Explorer ve Firefox komut dosyalarından, casus yazılımlardan ve diğer olası istenmeyen programlardan koruyabilir. Aktif Koruma özelliği ile tehdit alanlarını tespit ederek virüs taramaları yapabilirsiniz.

McAfee'nin güvenlik duvarı aktif olduğunda, trafiği kontrol edebilir (akıllı veya izlenen erişim, gizlilik, kilitleme), Akıllı Öneriyi etkinleştirebilir, başlangıçta İnternet erişimini engelleyebilir, ICMP ping isteklerine izin verebilir, UDP izlemeyi etkinleştirebilir, olayları günlüğe kaydedebilir, bu durumdan rahatsız olursanız eğer programın bu özelliklerini  dilediğiniz şekilde kısıtlayabilirsiniz.

SideAvisor özelliği güvenli web siteleri ile derecelendirmeler ve raporlar sağlar, Shredder verileri siler ve özel araçların geri almasını engeller (Recuva gibi), QuickClean gereksiz dosyaları siler (eski ActiveX programları gibi), Güvenlik Açığı Tarayıcısı en son Windows'u indirir ve uygulama güncellemeleri, Ev Ağım ise ağ güvenliği sorunlarını onarmanıza olanak tanır.

McAfee AntiVirus, özel konumları taramak ve verileri parçalamak için Explorer özelliği içerik menüsüne entegre olur. Düşük CPU ve RAM kullanır, ancak virüs tarama prosedürünün tamamlanması oldukça uzun sürer. Uygulama paketi takılmadığı veya çökmediği için değerlendirmemizde herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Sonuç olarak, McAfee AntiVirus Plus'ın kullanımı kolaydır ve kullanıcılara bilgisayarlarını e-tehditlerden korumak için ihtiyaç duydukları güvenliği sağlar.

Dosya Boyutu: 4,48 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler