Navicat İndir – MySQL Server Full v15.0.25
Navicat İndir – MySQL Server Full v15.0.25
Navicat İndir – MySQL Server Full v15.0.25

Navicat İndir, MySQL veritabanınıza erişin ve kapsamlı bir veritabanı yönetimi ve veri işleme platformu yardımıyla komut dosyalarınızı düzenleyin. Navicat for MySQL, en talepkar kullanıcıların gereksinimlerini karşılayabilecek zengin bir özellik setinden oluşan bir veritabanı yönetim platformu sağlamayı amaçlamaktadır. Kapsamlı bir veri düzenleyiciye, SQL işleme yeteneklerine ve veri modelleme ve işleme araçlarına sahiptir ve aynı anda birden fazla yerel veya uzak MySQL veritabanına bağlanmanızı sağlar. Web yazılımı ile ilgileniyorsanız eğer size Xampp programını tavsiye ediyoruz. Xampp İndir bağlantısına tıklayarak MySQL, PHP ve Perl gibi üçüncü taraf yazılımları geliştirebilmenize olanak sağlayan Xampp programını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Esas olarak profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış olsa da, uygulamalar MySQL veya MariaDB'de yeni olan kullanıcıların ilk etkileşimden alışmalarına yardımcı olacak kadar sezgiseldir. Uyumluluk aralığı MySQL Server 3.21 veya üstü, Drizzle, OurDelta, Percona Server ve MariaDB'yi içerir. Veri girişi, tablo düzenleme ve oluşturma veya kullanıcı yönetimi gibi temel veritabanı yönetimi işlevlerinin yanı sıra, içe aktarma ve dışa aktarma yetenekleri, entegre bir rapor oluşturucu, toplu iş planlama, SSH ve HTTP tüneli desteği, veri ve yapı yedekleme ve senkronizasyon araçları ve daha fazlası. Veri düzenleyici, sözdizimi vurgulama, kod tamamlama ve biçimlendirme, çok hücreli düzenleme, artımlı arama, filtreleme ve veri görüntüleme seçeneklerine sahiptir.

Veritabanı tabloları organize edilebilir ve ilişkiler kolayca yönetilebilirken SQL sorguları görsel SQL oluşturucu kullanılarak oluşturulur. Ayrıca parametre sorguları oluşturabilir, depolanan prosedürleri veya olayları sorgulayabilir ve INSERT ifadeleri oluşturabilirsiniz. Veri modelleme araçları, birden çok şemaya sahip modeller oluşturmanıza, nesneleri hizalamanıza ve dağıtmanıza, veritabanı diyagramları oluşturmanıza ve yazdırmanıza ve bunlara katmanlar, görüntüler ve notlar veya etiketler eklemenize yardımcı olur.

Uygulama, Excel, ODBC, Access gibi çeşitli kaynaklardan ve düz metin formatlarından (TXT, CSV, JSON, XML vb.) Veri içe aktarabilir. Kısaca özetlemek gerekirse, MySQL için Navicat veritabanı manipülasyonu ve yönetimi için güvenilir bir ön uç olduğunu kanıtlayabilir. Sezgisel bir SQL konsolu ve gelişmiş veri yönetimi özellikleriyle veritabanı analizi ve bakımı yapmak için gerekli tüm araçları bir araya getirir.

Dosya Boyutu: 76 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler