Nox Player İndir – Android Emülatör İndir v7.0.9
Nox Player İndir – Android Emülatör İndir v7.0.9
Nox Player İndir – Android Emülatör İndir v7.0.9

Android Emülatör İndir, Nox Player ile bilgisayarınızın masaüstünde tam özellikli bir Android ortamının keyfini çıkarın ve bu güçlü emülatörle uygulamaları yükleyin ve içinde dilediğiniz oyunları oynayın. Nox App Player, kullanıcıların doğrudan masaüstü bilgisayarlarında bir Android ortamı oluşturmasına olanak tanıyan bir mobil işletim sistemi emülatörüdür.

Eksiksiz bir android deneyimi sunan Nox Player yardımıyla kullanıcılar kişisel bilgisayarlarında tam bir Android deneyiminin keyfini çıkarabilirler. Uygulamanın arayüzü her bakımdan gerçek Android cihazlara benziyor ve kullanıcılar Android deneyimini tamamen taklit etmek için bir dokunmatik giriş yöntemine bile geçebilirler. Android 4.4.2 platform sürümüne dayanan araç, kutudan çıkar çıkmaz Google Play entegrasyonuyla birlikte gelir; bu, piyasadaki rakip araçlara sahip olmayabilir. Böylelikle kullanıcılar, yalnızca bilgisayarlarında zaten depolanan APK'ları yükleyemez, aynı zamanda yazılımı resmi mağazadan indirip yükleyebilir.

Bu muhteşem android emülatör ile uygulamaları test edin ve oyun oynayın. Araç, yeni geliştirilen uygulamaları test etmek söz konusu olduğunda son derece yararlı olabilir, ancak aynı zamanda yalnızca bilgisayarlarının klavyesi ve faresinin yardımıyla Android oyunları oynamak isteyenler içindir.

NoxPlayer, kullanıcıların aynı bilgisayar ekranında birden çok eşzamanlı emülatör örneğini çalıştırmasına olanak tanıyan çok oyunculu bir modla birlikte gelir. Böylece, Nox App Player'ın her bir örneğini ön planda farklı bir uygulama veya oyun çalıştırabilir ve hepsini aynı anda izleyebilirler. Oyun kumandalarını ve denetleyicileri bağlayın. Emülatör, oyun kumandaları ve denetleyicileri bağlama desteği ile tasarlanmıştır ve ayrıca ARPG'leri (Aksiyon Rol Oynama Oyunları) oynarken kullanışlı olabilecek bilgisayar klavyesi için tam destek sunar.

Emülatör, kullanıcıların sanal cihazları için bir konum seçmelerine olanak tanır ve ayrıca gerçek bir Android cihazının onlara sunacağı tüm ayarlara ve yapılandırma seçeneklerine erişim sağlar. NoxPlayer, kullanıcıların Android uygulamalarını ve oyunlarını doğrudan bilgisayarlarında çalıştırmalarına olanak tanıyan güçlü bir Android emülatörüdür. Çekici bir eğlence aracıdır, ancak programcıların yeni uygulamalarını tam özellikli bir ortamda test etmelerine izin verdiği için harika bir geliştirme aracı da olabilir.

Dosya Boyutu: 557 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler