NVIDIA GeForce Experience İndir – Oyun Hızlandırma Programı İndir
NVIDIA GeForce Experience İndir – Oyun Hızlandırma Programı İndir
NVIDIA GeForce Experience İndir – Oyun Hızlandırma Programı İndir

NVIDIA GeForce Experience İndir, Mümkün olan en iyi oyun deneyimi için size birçok optimizasyon seçeneği sunacak olan bu tek noktadan alışveriş uygulamasıyla NVIDIA grafik kartınızı oyunun zirvesinde tutun. NVIDIA GeForce Experience , donanımlarında GeForce grafik kartları takılı tüm oyuncular için güçlü bir yardımcıdır. Bu uygulamanın yaptığı, başlatılan oyuna bağlı olarak her yönü optimize ederek oynanan herhangi bir video oyununun performansını ve kalitesini iyileştirme seçenekleri sunmaktır. Denkleme sürücü indirme özelliğini ekleyin ve kendinize bir NVIDIA GFX optimizasyonu tek noktadan alışveriş yapın.

Sezgisel ve modern bir arayüz
İlk bakışta, bu uygulamadan kaçmak cazip gelebilir. Mümkün olan en iyi grafik çıktısı için çok sayıda renk ve eşit miktarda düğme var gibi görünüyor. Uygulamanın iki ana sekmesi vardır: Ev ve Sürücüler. Ana Sayfa sekmesi, tüm NVIDIA GeForce Experience uyumlu oyunları görüntüler. Desteklenen video oyunlarının listesi çok geniştir, bu nedenle aradığınız şeyin orada olmaması için küçük bir şans vardır. Sürücü sekmesi, kurulu sürücü ve türüyle ilgili bilgileri görüntüler; oyun veya stüdyo sürümü.

Bir GFX kartı ayarından daha fazlası
NVIDIA GeForce Experience uygulaması, daha fazla güç için grafik kartınızı değiştirmenin basit bir yolundan daha fazlasıdır. Ayrıca, iyi düşünülmüş bir dizi akış veya oyun içi belgeleme araçları sağlar. Oyunda elde ettiğiniz her şeyi kaydedin veya ekran görüntülerini alın. Diğer karmaşık üçüncü taraf uygulamalarla zaman kaybetmeyin. Mikrofon perdesi veya kamera aktivasyonu gibi belirli temel işlevlerin kısayolları da vardır. Ayarlar menüsü, bu uygulamayı ihtiyaçlarınıza göre ince ayar yapmak ve ayarlamak için size daha da fazla seçenek sunar.

Uygulama içindeki ayarlar bölmesi veya alanı, programın kendisi kadar etkileyici olmayabilir, ancak yine de hizmet işlevselliğini, donanım bilgilerini kontrol etmek veya hesap ayarlarını yapmak istiyorsanız kullanışlıdır. NVIDIA GeForce Experience, basit bir ince ayar uygulamasından daha fazlasıdır. Aksine, bu uygulama her türlü grafiksel ihtiyaç ve istek için bir oyun çukuru durağıdır.

Dosya Boyutu: 121 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler