OpenVPN İndir – v2.5.1 Ücretsiz VPN Programı
OpenVPN İndir – v2.5.1 Ücretsiz VPN Programı
OpenVPN İndir – v2.5.1 Ücretsiz VPN Programı

OpenVPN İndir, OpenVPN Gizli ve güvenli bir web tarama deneyimi sağlamak için çok çeşitli konfigürasyonları barındırabilen tam özellikli bir SSL VPN programıdır. OpenVPN, uzaktan erişim, siteden siteye VPN'ler, Wi-Fi güvenliği ve yük dengeleme, yük devretme ve ince ayarlı kurumsal ölçekli uzaktan erişim çözümleri dahil olmak üzere çok çeşitli yapılandırmaları barındıran tam özellikli bir açık kaynaklı SSL VPN çözümü sağlar.

İnternette gezinmenin güvenli yolu
Karmaşıklığın güvenliğin düşmanı olduğu temel önermesinden başlayarak, OpenVPN, KOBİ ve kurumsal pazarlar için iyi hedeflenmiş diğer VPN teknolojilerine uygun maliyetli, hafif bir alternatif sunar. OpenVPN'in hafif tasarımı, diğer VPN uygulamalarını karakterize eden birçok karmaşıklığı ortadan kaldırır. OpenVPN güvenlik modeli, siber dünya üzerinden güvenli iletişim için endüstri standardı olan SSL'ye dayanmaktadır.

OpenVPN, SSL / TLS protokolünü kullanarak OSI katman 2 veya 3 güvenli ağ uzantısı uygular, sertifikalara, açık kartlara ve / veya 2 faktörlü kimlik doğrulamaya dayalı esnek istemci kimlik doğrulama yöntemlerini güçlendirir ve güvenlik duvarı kurallarını kullanarak kullanıcı veya grup-somut erişim kontrol politikalarını onaylar VPN sanal arayüzüne uygulanır. OpenVPN, bir web uygulaması proxy'si değildir ve bir web tarayıcısı aracılığıyla çalışmaz.

OpenVPN çeşitli cihazlarla uyumlu
OpenVPN'in temel güçlü yönleri arasında, kenned bilgi işlem evreninin çoğunda çapraz platform taşınabilirliği, mükemmel kararlılık, yüzlerce veya binlerce istemciye ölçeklenebilirlik, nispeten kolay kurulum ve dinamik IP adresleri ve NAT desteği bulunmaktadır.

OpenVPN, müşterilere özelleştirilmiş bir kurulum paketini dağıtma veya OpenVPN eklenti modülü arayüzü aracılığıyla alternatif kimlik doğrulama yöntemlerini güçlendirme gibi, site somut özelleştirmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmış genişletilebilir bir VPN çerçevesi sağlar.

OpenVPN, bir OpenVPN arka plan programını uzaktan kontrol etmek veya merkezi olarak yönetmek için kullanılabilecek bir yönetim arayüzü sunar. Yönetim arayüzü, OpenVPN için bir GUI veya web tabanlı ön uç uygulaması geliştirmek için de kullanılabilir.

Devrim niteliğindeki bağlantı teknolojilerini kullanma
TLS, ilk güvenli web tarayıcıları için Netscape tarafından el değmeden geliştirilen SSL protokol ailesinin en son evrimidir. TLS ve SSL öncülleri, uzun yıllardır web üzerinde yaygın kullanımı optik olarak algılamış ve iktidarsızlıklar için kapsamlı bir şekilde analiz edilmiştir.

Buna karşılık, bu analiz protokolün daha sonra canlandırılmasına yol açmıştır, öyle ki bugün SSL / TLS, mevcut en güçlü ve en olgun güvenli protokollerden biri olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle, TLS'nin bir VPN ürününün kimlik doğrulama ve anahtar değişim mekanizması için mükemmel bir seçim olduğuna inanıyoruz.

Özetlersek
Sonuç olarak, OpenVPN taşınabilirlik için üretilmiştir, kullanımı kolaydır, güçlü bir modüler tasarıma sahip güvenilmez ağlarda sağlam bir şekilde çalışmak üzere titizlikle tasarlanmış ve test edilmiştir. Dahası, OpenVPN hızlıdır ve OpenVPN, VPN tünelinin güvenlik parametrelerini kontrol etmek için birçok seçenek sunarken, ayrıca sunucunun güvenliğini korumak için seçenekler sunar.

Dosya Boyutu: 4.1 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler