PawEditor İndir – Video Efekt Programı İndir v1.0.3
PawEditor İndir – Video Efekt Programı İndir v1.0.3
PawEditor İndir – Video Efekt Programı İndir v1.0.3

PawEditor İndir, Bu basit ve kullanışlı PawEditor video efekt programı ile videolarınızı çeşitli efektler, geçişler, metinler ve diğer resim ve videolarla geliştirebilirsiniz. Programın adından da anlaşılacağı gibi, PawEditor videolarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilecek, kullanımı kolay bir klip düzenleyicidir. Basit olmasına rağmen, uygulama medyayı metin, geçişler ve çeşitli efektlerle geliştirmeye yardımcı olmak için çeşitli gelişmiş özellikler içerir.

PawEditor, temel düzenlemelerin yanı sıra geçişler, efektler ve filtreler içerir. Uygulama, benzer araçlarla deneyiminiz ne olursa olsun size çok fazla sorun çıkarmayacak modern, şık ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. İstenilen ortamı ekledikten sonra GUI içindeki çeşitli kutularda belirtildiği gibi efektler, renkler, geçişler ve metin eklemek için özel sekmeleri kullanabilirsiniz. Bu sekmelerin her biri, tarzınıza ve tercihlerinize göre tamamen özelleştirilebilir.

Bir yan not olarak, uygulama şablon içermez, bunun yerine serbest stili tercih edenler için bir araç olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle, kendiniz nasıl keseceğinizi, birleştireceğinizi, döndüreceğinizi, açıklama ekleyeceğinizi, efektler ekleyeceğinizi, video hızını kontrol edeceğinizi vb. Öğrenmek için zaman ayırmanız gerekir.

PawEditor ile oluşturduğunuz videoyu özel parametrelerle dışa aktarabilirsiniz. Program, istenen efektleri ekledikten sonra medyanın nasıl göründüğünü kontrol edebileceğiniz küçük bir oynatıcıyla birlikte gelir. Ayrıca ilerlemenin anlık görüntülerini alabilir, HD, Smooth veya Hyper-Lucid olarak önizleyebilir ve proje ayarlarını düzenleyebilirsiniz. Çalışmanızdan memnun olduğunuzda, projenizi kaydedebilir veya yüklenmeye hazır olması için dışa aktarabilirsiniz. Proje, FLV, WAV, MOV, GIF, AVI ve MP4 gibi çeşitli formatlarda dışa aktarılabilir. Çözünürlüğü, hızı, video bit hızını, örnekleme hızını, ses bit hızını, kare hızını ve kanalları değiştirebileceğinizi belirtmekte fayda var.

Hikayelerinizi oluşturmanıza ve paylaşmanıza yardımcı olacak sezgisel bir video düzenleyici olan PawEditor, video dosyasını bir bloga veya web sitesine yüklemeden önce montaj yapmak isteyen herkes için kullanışlı olabilecek profesyonel bir programdır. Filtreler, efektler, geçişler ve metin işlevi sayesinde, videolarınızı videoyu mükemmel bir hale dönüştürün.

Dosya Boyutu: 620 KB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler