PDF Eraser Pro İndir – PDF Düzenleme Programı
PDF Eraser Pro İndir – PDF Düzenleme Programı
PDF Eraser Pro İndir – PDF Düzenleme Programı

PDF Eraser Pro İndir, Bu ücretsiz uygulamayı kullanarak PDF'lerinizin parçalarını silin, sayfaları kaldırın, tüm belgeyi döndürün, resimler ekleyin veya yeni metin içeriği ekleyin. PDF'leri sık sık işliyorsanız, hızlı ve kullanışlı sonuçlar elde etmenize yardımcı olabilecek güvenilir bir yazılıma sahip olmanın önemini muhtemelen anladınız. PDF Eraser Pro, belgelerinizi çeşitli şekillerde düzenlemek için kullanabileceğiniz çeşitli araçlar sağladığı için yukarıda bahsedilen uygulamalardan biridir. Bu uygulamadan memnun kalmaz iseniz PDF Düzenleme Programı İndir bağlantısına tıklayarak inFlix isimli pdf düzenleme programını indirebilirsiniz.

Kapsamlı arayüz
Bu uygulama, bilgisayar becerilerinizden veya benzer programlarla önceki deneyimlerinizden bağımsız olarak anlayabileceğiniz ve erişebileceğiniz birkaç basit aracı bir araya getiren kapsamlı bir kullanıcı arabirimiyle birlikte gelir.

Herhangi bir yerel yardım dokümantasyonu içermez. Bununla birlikte, ek yapılandırma gerektirmediğinden, bir yardım kılavuzundan fazladan yardıma ihtiyaç duymadan, karmaşık olmayan bir şekilde yeteneklerinden yararlanabilmelisiniz.

PDF'leri kolayca düzenleyin
PDF dosyalarını bilgisayarınızdan hızlı ve kolay bir şekilde düzenlemeniz gerekiyorsa, PDF Eraser'a dönebilirsiniz. Başlattıktan sonra, bir belgeyi yükleyebilir ve tercihlerinize göre değiştirmeye başlayabilirsiniz. Bu programın birincil amacı (adından da anlaşılacağı gibi) PDF'lerinizdeki içeriği silmenizi sağlasa da, çeşitli düzenlemeler yapmanıza da yardımcı olabilir. Örneğin, metin ekleyebilir, görüntü ekleyebilir, belgeyi birkaç yöne döndürebilirsiniz. Araç çubuğundan bir silgi boyutu seçip, tıklayarak ve PDF'nizden kaldırmak istediğiniz içeriğin üzerine sürükleyerek silme işlemi yapılabilir.

Işık özelleştirme
Araçlar menüsü, birkaç parametreyi özelleştirmenize olanak tanır, size bir seçim aracı sağlar ve resim eklemenize veya metin yazmanıza olanak tanır. Menünün özel girişlerini veya araç çubuğu işlevlerini kullanarak metninizin rengini, kalınlığını ve yazı tipini ayarlayabilirsiniz.

Ek işlevler sunan kullanışlı PDF silgi
Her şey düşünüldüğünde, PDF Eraser, PDF'lerinizin parçalarını önemli bir çaba harcamadan silmenize ve ayrıca size ek özellikler sunmanıza izin veren güvenilir bir uygulamadır. Kullanıcı dostu bir arayüzle birlikte gelir, sezgisel işlevler içerir ve ek yapılandırma gerektirmez.

Dosya Boyutu: 7 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler