PhotoScape İndir – Resim Düzenleme Programı
PhotoScape İndir – Resim Düzenleme Programı
PhotoScape İndir – Resim Düzenleme Programı

PhotoScape İndir, Ekranın anlık görüntülerini çekin, fotoğrafları düzenleyin, mozaikler ve animasyonlu GIF'ler oluşturun, ham formatları dönüştürün ve internette benzerleri arayın. Çoğu görüntü editörü, görüntü düzenleme kategorisinde köpekbalıklarıyla rekabet edemez. Sonuç olarak, temel özellikleri kullanım kolaylığından ödün vermeden paketlemeyi tercih ediyorlar, bu da büyük bir hayran kalabalığıyla sonuçlanıyor.

PhotoScape, eğlenceli ve erişilebilir bir ortamı korurken, en yaygın görüntü işleme araçlarıyla birlikte bu kategoriye aittir. Oldukça basit bir kurulum sürecinden geçmeniz gerekiyor, ancak bazı üçüncü taraf ürünleri indirmeyi önerdiğinden dikkatli olmalısınız. Tamamladıktan sonra, oldukça basit ve iyi organize edilmiş bir arayüze getirilirsiniz. Ana pencere minimaldir ve farklı modülleri temsil eden animasyonlu simgeler içeren bir daireyi çevrelemektedir.

Bunlardan birine tıklamak, seçilen işlemden bağımsız olarak sizi oldukça tanıdık pencerelere götürür. Bu, bazı kapsamlı Yardım içerikleri ile eşleştirildiğinde, tüm kullanıcı kategorilerinin herhangi bir güçlükle karşılaşmadan PhotoScape'i kullanabilmesini sağlar. Bu program oldukça fazla seçenek içerir, böylece resimlerinizi kolayca yönetebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Öncelikle ve en önemlisi, resimleri daha hızlı seçmenize yardımcı olacak bir klasör yapısıyla paketlenmiş bir görüntüleyici kullanmanın mümkün olduğunu bilmelisiniz. Buna ek olarak, oldukça basit bir düzenleyiciden yararlanın.

Öğeleri yeniden boyutlandırmanıza, kırpmanıza, döndürmenize ve çevirmenize, ayrıca parlaklığı, keskinliği, arka ışığı ve kontrastı ayarlamanıza ve entegre birçok efektten bazılarını uygulamanıza olanak tanır. Bu aracın aynı zamanda birden fazla dosyayı işlemenizi sağlayan bir karşılığı vardır. Ayrıca birkaç görüntüden, özel değişim zamanı, efekt ve boyuta sahip animasyonlu GIF'lerden oluşan bileşikler oluşturabilirken, tüm ekranı, seçilen bir alanını veya belirli bir pencereyi yakalamak da mümkündür.

Son olarak, bir renk seçiciyi kullanabilir, tek bir oturumda birden çok fotoğrafı yeniden adlandırabilir, İnternette benzerleri arayabilir ve DNG, CRW, RAF, NEF, ORF ve DCR gibi biçimlerdeki ham fotoğrafları dönüştürebilirsiniz. en yaygın uzantılardan biri olan JPG, PNG, JPEG, GIF, BMP ve TIF. CPU ve bellek kullanımı her zaman oldukça düşüktür, bu da bilgisayarın performansının PhotoScape nedeniyle düşmeyeceği anlamına gelir.

Görevler zamanında tamamlanır ve gerçekleştirilecek çok şey vardır. Arayüz her tür kullanıcı için uygundur. Her şeyle ilgili olarak, bu yazılım parçası, bilgisayar deneyiminiz ne olursa olsun ve özellikle karmaşık seçeneklerden arınmış bir uygulama arıyorsanız, PC'nizde sahip olmak için oldukça verimli ve güvenilir bir araçtır. Kurulum sürecini atlamakla ilgileniyorsanız, Portable PhotoScape olarak bilinen taşınabilir muadili kontrol ettiğinizden emin olun.

Dosya Boyutu: 20.37 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler