PhotoShine İndir – Full v5.5
PhotoShine İndir – Full v5.5
PhotoShine İndir – Full v5.5

PhotoShine İndir, son zamanlarda oldukça popüler hale gelen ve genellikle 20 yaş altı genç kitlelerin sıklıkla tercih ettiği Photoscape isimli fotoğraf düzenleme programının bir alternatifi olarak adlandırılabilir. Çok sayıda şablon içeren bu yardımcı program, albümler oluşturmanıza, geliştirmenize veya fotoğraf düzenlemenize olanak sağlar. Düşük boyutlu bu programın çok daha gelişmiş versiyonu olan Photoscape programını altı çizili Photoscape İndir bağlantısına tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Photoscape yayınladığımız bu programa kıyasla çok daha gelişmiş özelliklere sahip olan, neredeyse tüm grafik formatlarını destekleyen ve içerisinde çeşitli şablon ve fotoğraf efektleri bulunan profesyonel bir fotoğraf düzenleme programıdır. 

Kullanıcılar, çeşitli şablonlara özel bir fotoğraf eklemeye çalışırken karmaşık bir grafik düzenleyiciyi kullanmanın çok zor olduğunu düşünürse, bu özel yazılım bu sorunu çözmek için özel olarak tasarlandığından Photoshine'ı denemelidir. Tüm Windows sürümleriyle uyumlu olan bu program, sabit diskteki bir fotoğrafı kullanarak romantik veya eğlenceli şablonlar oluşturmak isteyen kullanıcılara çeşitli imkanlar sunar.

Sorunsuz ve hızlı bir kurulumun ardından tatmin edici olmayan bir arayüz karşınıza çıkar. PhotoShine, eski tarz ve biraz çocuksu arayüze sahip olduğu için tatmin edici olmaktan bir hayli uzaktır. Hem uzmanlar hemde yeni başlayanlar zorluk çekmeden kullanabilsin diye teşvik etme amacıyla böyle bir tasarım uygun görülmüş, ancak bazı kullanıcılar bu arayüzün çok basit olduğunu düşünmektedir.

Bu programın amacının şablonlar aracılığıyla fotoğrafları geliştirmek olduğunu düşünen Photoshine, kullanıcıların beklentilerini karşılamaktadır. Program içerisinde dergi kapaklarından, manzaralara ve basit çerçevelere kadar, aklınıza gelebilecek birçok kategoride şablonlar bulunmaktadır. Programı kullanan kişi çok fazla çaba sarf etmeden PhotoShine ile yaratıcı bir tasarım elde edilebilir.

Dosya Boyutu: 29.5 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler