Recuva İndir – Silinen Dosyaları Kurtarma Programı v1.62.1081
Recuva İndir – Silinen Dosyaları Kurtarma Programı v1.62.1081
Recuva İndir – Silinen Dosyaları Kurtarma Programı v1.62.1081

Recuva İndir, Recuva, Windows işletim sistemizdeki silinmiş dosyaları kurtarmanıza ve geri yüklemenize yardımcı olan ücretsiz bir uygulamadır. Her türden dosyayı kurtarabilir, resimler, müzikler, belgeler, videolar, e-postalar ve daha fazlası, kaybolmalarının üzerinden uzun bir süre geçmiş olsa dahi. Recuva, bir sürücüyü yeniden biçimlendirdikten sonra bir şeyi kaybetmeniz durumunda yardımcı olmak için de kullanılabilir. Kayıp fotoğraflarınızı, belgelerinizi ve e-postalarınızı kurtarın. Recuva, bilgisayarınızın hemen hemen her köşesinden kaybolan ve silinen dosyaları kurtarmanıza izin veren kullanışlı bir Windows yardımcı programıdır. Bu ücretsiz bir programdır, yani bu temel sürümü kısıtlama olmaksızın kullanabilirsiniz. Ekstra kurtarma gücü, öncelikli destek ve sanal sabit sürücü desteği için yükseltme yapmanız gerekir.

Recuva portable da mevcuttur; bu, başkalarına dosya kurtarma sorunlarında yardımcı oluyorsanız mükemmeldir. Ne yazık ki, Mac için Recuva görünmüyor. Pek çok insan Android için Recuva'nın bir sürümü olup olmadığını bilmek istiyor gibi görünüyor. Ne yazık ki, cevap hayır gibi görünüyor - alternatifler ve benzer adlandırılmış uygulamalar var, ancak bunlar Recuva'yı yapan Piriform tarafından yapılmadı. Bununla birlikte, bazı insanlar Android'de silinen dosyaları USB veya kart okuyucu ile bilgisayara bağlayarak ve Recuva'dan sanki başka bir sürücü gibi etkileşime girmesini isteyerek kurtarabildiklerini iddia ediyor. Bunun işe yarayıp yaramadığını bilmiyoruz ama mümkün görünüyor. Bu dosya kurtarma programını indirmek ve yüklemek çok kolaydır.

İndirme ve yükleme hızlıdır ve karmaşık seçenekler veya sorular sunmaz. Bununla birlikte, yükleme işlemi sırasında özelleştir düğmesine basmak isteyebilirsiniz - bu, Recuva'nın başlangıçta açılmasını mı yoksa uygulama tepsisinde takılmasını mı istediğinizi seçmenize izin verecektir. Görünüşe göre, Recuva oldukça basit (en az 7 yıldır aynı görünüyor!), Ancak bu kadar pratik bir program olduğu için buna karşı gerçekten dayanamayız - kullanımı TestDiskc gibi uygulamalardan kesinlikle daha güzel. neredeyse hiç arayüz yok! Aradığınızı bulmak oldukça kolaydır; çok az gizli seçenek vardır - her şey ekranda önünüzdedir - ve tüm kurtarma seçenekleri bir sihirbaz aracılığıyla gerçekleşir, bu nedenle bundan sonra ne yapmanız gerektiği konusunda hiçbir zaman şüpheniz olmaz.

Recuva'yı indirmek ve kullanmak çok kolaydır. Makalenin son bölümünde bulunan recuva indir bağlantısına tıklayarak programı indirin. Tarama işlemini başlatmaya karar verdiğinizde, uygulama size taramak istediğiniz yeri ve ne aradığınızı soracaktır. Bunlardan herhangi birinin cevabını biliyorsanız, mükemmel, ancak değilse endişelenmeyin - her şeyi tarayabilir ve neler bulduğunu görebilirsiniz. Tarama tamamlandıktan sonra (testlerimizde oldukça hızlıydı ancak bilgisayar nispeten yeni ve boştur), size kurtarılabilir tüm öğelerin bir listesini sunacaktır. Dosyanın adının yanı sıra, size nerede olduğunu, en son ne zaman değiştirildiğini, ne kadar büyük olduğunu ve onu kurtarmanın ne kadar muhtemel olduğunu gösterecektir. Recuva, bilindiği yerlerde, örneğin üzerine yazıldıysa, dosyayı sildiğinizden bu yana dosyaya ne gibi işlemler yapıldığını da söyleyecektir. Aradığınız dosyayı bulursanız ve kurtarılabilir gibi görünüyorsa, Kurtar'a basın ve kurtarmaya başlayın.

Dosya Boyutu: 5.22 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler