Remote Desktop Manager İndir – Full 2021 v3.29.0
Remote Desktop Manager İndir – Full 2021 v3.29.0
Remote Desktop Manager İndir – Full 2021 v3.29.0

Remote Desktop Manager İndir, Remote Desktop Manager İndir, Verilerinize çevrimdışı bir konumdan erişirken veya bulut havuzlarına göz atarken uzak bağlantıları ve sanal makineleri Remote Desktop Manager ile kolayca yönetin. Remote Desktop Manager Enterprise Edition, tüm uzak bağlantılarınızı ve sanal makinelerinizi tek bir yerden rahatça yönetmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Daha gelişmiş bir uzak masaüstü programı arıyorsanız eğer size TeamViewer programını öneriyoruz. TeamViewer İndir bağlantısına tıklayarak ilgili sayfaya göz atabilirsiniz. Uygulama, müşterilerine sürekli destek sağlaması ve birden çok ağ cihazını yönetmesi gereken sistem yöneticileri için yararlı bir araçtır.

Tüm kullanıcı kategorileri tarafından kullanılabilen kapsamlı araç olan. Başlıca avantajı, yalnızca Uzak Masaüstü Protokolü (RDP) bağlantıları yerine çok çeşitli bağlantıları desteklemesidir. Program, RDP veya diğer uzak bağlantı türleri (TeamViewer, LogMeIn, Putty (Telnet, SSH, vb.), PcAnywhere, VNC bağlantıları, Radmin veya Citrix), sanal ortamlar (Windows Virtual PC , Vmware, Azure vb.) Bulut depolama uygulamalarına, FTP sunucularına ve web sitelerine.

Eklenti olarak daha fazla araç ve protokol eklenebilir. Program yeni başlayanlar için tasarlanmamıştır, ancak işlerin nasıl yürüdüğünü öğrenmek için zaman ayırırsanız, tüm bağlantılarınızı yönetmek günlük rutin haline gelir. Remote Desktop Manager uzak bağlantılarınızı yönetmek için çeşitli güçlü araçlar içerir.
Her oturumun kullanıcı tarafından, ad, grup, kimlik bilgileriyle başlayarak ve alternatif ana bilgisayarları, VPN tercihlerini ve alt bağlantıları seçme gibi daha gelişmiş ayarlarla biten yapılandırılması gerekir. Toplu düzenleme özelliğini kullanarak birden çok oturumda aynı anda birden fazla ayarı değiştirebilirsiniz. Tüm oturumlarınız, aradığınız bağlantıyı kolayca bulmak için farklı gruplar veya klasörler halinde düzenlenebilir ve filtrelenebilir. Ayrıca, sistem tepsisi simgesi aracılığıyla açılan oturumlara kolayca erişebilirsiniz. Mevcut oturumla ilgili ayrıntılı bilgiler, Gösterge Tablosu bölümünde bir bakışta görüntülenir.

Uygulama, gelişmiş parola yöneticisi, parola çözümleyici veya SSH anahtar oluşturucu gibi ek araçlarla birlikte gelir. Ayrıca, kimlik bilgileri, banka bilgileri veya diğer gizli belgeler dahil olmak üzere gizli verileri depolamanıza ve düzenlemenize olanak tanır. Oturum şablonları, birden çok kullanıcı arasında oturum paylaşımı, entegre veri raporu görüntüleyici ve çevrimiçi oturum yedekleme hizmeti, bu uygulamanın size sunduğu diğer avantajlardır. Ağ yöneticileri için özel olarak imzalanmış, kullanıcı dostu araçtır. Birden çok bağlantı türünü yönetmek için tek bir arabirim sağlayan Remote Desktop Manager Enterprise Edition, farklı platformlara ve protokollere kolay ve hızlı erişime ihtiyaç duyan tüm ağ yöneticileri için sahip olunması gereken bir araçtır.

Dosya Boyutu: 171 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler