Sabotaj İndir – Türk Yapımı FPS Oyunu
Sabotaj İndir – Türk Yapımı FPS Oyunu
Sabotaj İndir – Türk Yapımı FPS Oyunu

Sabotaj İndir, Türkiye’nin P2W yani Pay To Win olmayan ilk ve tek yerli FPS oyunu Sabotaj, mükemmel görüntü grafikleriyle beraber oyun dünyasını şaşırtıyor. Unreal Engine motoru ile tasarlanan oyunu Steam üzerinden ücretsiz indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Türkiye’nin en gelişmiş, en oyuncu dostu MMOFPS oyunu Sabotaj açık beta olarak oyun dünyasına sunuldu.

Bir diğer Türk yapımı FPS oyunu olan, kendi oyuncu kitlesine saygı duymayan Zula oyununda olduğu gibi para verenler üstünlük elde edemiyor. Daha güçlü ve Daha hızlı silahları olan, Daha dayanıklı çelik yeleklere sahip (edit) diye tabir ettiğimiz oyunculara bu oyunda rastlayamazsınız! Oyuna hiç para yatırmasanız dahi ücretli satılan silah ekipman, görünüm gibi ürünlere, günlük görevleri yaparak ve giriş ödüllerini alarak sahip olabilirsiniz.

Para ödeyenin değil, oyunculuğu iyi olanların kazançlı çıktığı Sabotaj oyununda Tactic (Ajan) ve Force (Asker) takımları bulunuyor. Force vatansever Türk askerlerini içerirken, Tactic Organizasyonu ise farklı milletleri içerisinde barından bir Ajan grubunu içeriyor. Her oyuncunun eşit düzeyde olduğu bu mükemmel grafiklere sahip olan Türk oyununu mutlaka denemelisiniz. Zula oyuncularının neredeyse tamamının şikayetçi olduğu günlük Silah Kiralama olayı Sabotaj'da yok! Bu saçmalığın olmaması, yapımcı ekibin oyuncularına verdiği değeri gösteriyor bence, oyunu daha oynanabilir hale getiren bu özellik ile MPT-76, Bora12, Kar98, Ak74 gibi birbirinden güzel silahları tamamen ücretsiz ve kalıcı olarak elde edebilir, keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz!

Sabotaj, tamamıyla Türk mühendisler tarafından en ince ayrıntısına kadar düşünülerek yerli ve milli kaynaklar ile tasarlanan modern grafiklere sahip bir Türk yapımı FPS oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Kurulum: Hesabınız yok ise ücretsiz bir Steam hesabı oluşturun ve giriş yapın. Oyunu Steam üzerinden indirin. İndirmiş olduğunuz exe dosyası ile kurulum işlemini başlatın. Bu işlemleri tamamladıysanız artık oynamaya başlayabilirsiniz!

Dosya Boyutu: 10 GB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler