Screenpresso Pro Full İndir – Türkçe v1.10.2
Screenpresso Pro Full İndir – Türkçe v1.10.2
Screenpresso Pro Full İndir – Türkçe v1.10.2

Screenpresso Pro Full İndir, Bu uygulamayı kullanarak masaüstünüzü yakalayabilir veya kaydedebilir, ardından dosyaları değiştirebilir ve çeşitli biçimlerde kaydedebilirsiniz. Screenpresso, bilgisayarınızda anlık görüntü almanıza ve video kaydetmenize yardımcı olmak için tasarlanmış bir uygulamadır. Bu yazılım taşınabilir bir ürün olarak da kurulabilir. Bu durumda, Windows kayıt defteri anahtarlarınızda herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır. Ayrıca Screenpresso'yu çıkarılabilir bir aygıtta saklayabilir ve yürütülebilir dosyasını herhangi bir bilgisayarda doğrudan çalıştırabilirsiniz.

Uygulamanın arayüzü temiz ve sezgiseldir. Screenpresso'ya sistem tepsisinden kolayca erişilebilir. Böylece bir bölgeyi, önceki bölgeyi, tam ekranı veya otomatik kaydırmayı kullanarak yakalayabilirsiniz. Ayrıca, oklar, dikdörtgenler, elipsler veya büyüteç çizmek, bir bölgeyi bulanıklaştırmak, bir metin kutusu eklemek, bir balona metin eklemek ve ayrıca resimler, numaralar ve vurgular eklemek için yerleşik bir düzenleyici açabilirsiniz.

Ancak resmi kırpabilir/yeniden boyutlandırabilir veya tuval boyutunu değiştirebilir ve kenarlıklar ekleyebilir ve ilgili anlık görüntüleri PNG, JPG, GIF, BMP, TIF veya PDF formatında kaydedebilirsiniz. Videolar MP4, WMV, OGV veya WEBM uzantısına sahip olabilir. Ancak, tam olarak çalışması için kodekleri ayrı olarak yüklemenizi gerektirir.

Kullanımı kolay uygulama, orta ila yüksek miktarda sistem kaynağı kullanır, klavye kısayollarını ve arayüz için çeşitli dilleri destekler ve ayrıca, hesaplarınızı oluşturduktan sonra (örn. Facebook) çevrimiçi resim ve video paylaşmanıza olanak tanır. Ne yazık ki, bu karmaşık yazılım bir yardım dosyasıyla gelmiyor. Bunun dışında, ister acemi ister deneyimli olsun, tüm kullanıcılara şiddetle tavsiye ediyoruz.

Dosya Boyutu: 17 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler